Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Závody v Prostějově bez výrazných úspěchů

5. března 2012

A jak jsme poznali přímo v dějišti krasobruslařských závodů v Prostějově, někteří závodníci přijeli do Prostějova i s vědomím, že nebyli přijati z důvodu plné kapacity kategorie a pevně doufali, že se někdo v příslušné kategorii nedostaví a oni budou jako náhradníci přijati dodatečně do závodů. Důvod byl prostý - jednalo se o poslední závod pře celoročním vyhodnocením jednotlivých kategorií, proto u některých závodníků maximální snaha o získání posledních bodů.

Za pardubické krasobruslení do Prostějova odjely pouze dvě závodnice - Vendula Hooper a Tereza Uhlířová. Pro starší Vendulu Hooper to byl závod v rámci Poháru ČKS v kategorii nejmladší žačky, kde se v konečném pořadí umístila na 11. místě.

O příčku hůře dopadla klubová kolegyně Tereza Uhlířová, která v konečném hodnocení skončila na 12. místě, což vzhledem k absolvování závodu s vysokou horečkou je ještě velkým úspěchem.

Aktuality

  • 19. 2. 2024 6. lekce kurzu bruslení

    6. lekce kurzu se uskuteční v neděli 25.února 2024 od 14:30 hod. v malé hale pardubické entheria areny.

    14:30 - 15:15 hod. ..............Skupina "A" 15:15 - 16:00 hod. ..............Skupina "B"

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.