Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Zavinili jsme uzavření Chillis kavárny v Pardubicích

14. dubna 2011

Nejedná se o žádný katastrofický scénář, který by zavinil uzavření vyhlášené pardubické kavárny Chillis na třídě Míru. To jsme jen chtěli připravit pro naše závodnice a příležitostně i pro rodiče společné neoficiální ukončení sezóny Krasobruslařského klubu Pardubice.

To, že o to bude takový zájem nejen z řad samotných závodnic, ale i ze strany rodičů, nás mile překvapil a současně přesvědčil o smyslu takové akce. Díky ochotě majitele pardubické kavárny Chillis jsme se mohli v této útulné kavárně sejít a společně prožít 2 hodiny bez jakéhokoliv tréninkového strestu.

Toto setkání se uskutečnilo i za účati trenérů Jany Skřivánkové, Ivy Balcarové a Kateřiny Petrusové. Omluvila se pouze paní Holubíková, která byla toho času mimo Pardubice. Za výbor se zúčastnil předseda klubu Petr Melichar, který na úvod všem poděkoval za vzorné reprezentování klubu při závodech a popřál do blížící se sezóny mnoho úspěchů a to jak na poli sportovním, tak i v osobním životě.

Po úvodním slovu následoval slavnostní přípitek. A že to nebyl jen takový přípitek - měli jsme šampaňské s jahodou..... Přemýšlíte, kde se taková kombinace pije? Ano, ti co si myslí, že je to symbol Wimbledonu, tak mají pravdu.

Přípitek si všichni vychutnali, i když se jednalo jen o nealkoholické šampaňské, ale o to větší překvapení pro všechny přítomné bylo následné předávání individuálních diplomů, které jednotlivě vystihly konkrétní osobu. Byl udělen diplom za největšího průšviháře, smolaře, za docházku, za vozemboucha apod. Všichni se nad tím pousmáli a bylo fajn, že to brali s humorem a nadsázkou.

Ani někteří rodiče nepřišli domů bez diplomu. Byl jim udělen také diplom, např. za maratóny od OC Grand na zimní stadion, za hlídání malé Anežky apod.

Během celé akce bylo k dispozici drobné občerstvení, které nám věnoval právě majitel kavárny Chillis Petr Netušil společně s personálem kavárny. Na závodnice kromě již zmiňovaného přípitku čekal ještě zmrzlinový pohár, nealkoholický míchaný nápoj Piňakoláda a na stolech byli vynikající šunkové chlebíčky, které pro tento účel dodala firma Pekárna Hrubý.

A protože se jednalo o ukončení sezóny, tak některé závodnice přišly a poděkovaly nejen svým trenérkám za trpělivost a tréninkovou přípravu během sezóny a předaly jim buď kytičku nebo i malý dárek. A protože z rodinných důvodů se rozhodla ukončit trenérskou dráhu Kateřina Petrusová, tak ji celý klub ústy předsedy Petra Melichara poděkoval za dosavadní činnost. Nám jen nezbývá doufat, že Kateřině bude bruslení co nejdříve chybět a rodinné důvody ji umožní se vrátit k tréninkům krasobruslení.

Doufejme, že jsme založili další tradici pravidelných setkání při ukončení krasobruslařské sezóny a že tato akce nebyla jedinou vlaštovkou našeho klubu.

Fotogalerii z rozlučky najdete zde.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.