Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Zastihl nás vánoční čas......

22. prosince 2010

Dnes v podvečerních hodinách rozdával v předstihu Ježíšek dárky u pardubických krasobruslařek, které si svou vánoční besídkou připomněly vánoční čas. No a kdo by chtěl být na pochybách, kde se uskutečnila jejich vánoční besídka, tak hned říkáme, že "dívky od ledu" zůstaly věrné pardubické ČEZ Aréně a symbolicky uskutečnily své vánoční rozjímání v jedné ze šaten stadionu.

Před touto vánoční besídkou nenechaly jejich trenérky nic náhodě, a ještě před ochutnáváním vánočních sladkostí, které samozřejmě na vánoční besídce nechyběly, naordinovaly svým svěřenkyním lehký předvánoční trénink. Po skončení tréninku se všichni již nemohly dočkat, a i ty, kterým trvá odchod ze šatny déle než ostatním, dnes také spěchaly. Ale jako správný tým děvčata na sebe všechna počkala a společně přišly s trenérkami do šatny, kde byla vánoční besídka připravena. Za hudebního doprovodu krásných českých vánočních koled téměř všechna děvčata při příchodu zářial úsměvem.

No a malé chvílce, kdy ještě byly pod krásně ozdobený vánoční stromeček dávány poslední dárky, mohlo začít rozdávání. Promotéry besídky se staly Bára, Kája a Káťa, které vyvolávaly jednotlivé přjemce dárků. Ale nemyslete si, dárky nedostali jen tak, ale při přijímání prvních dárků musela děvčata "vykopit" svůj dárek nějakou písničkou, básničkou či jinou aktivitou. Samozřejmě vzhledem k opakujícím se příjemcům byly další dárky v rámci šetření času již bez dalších "vykoupení" a po rozdání i toho posledního dárku se mohly děvčata věnovat jednak pokukování po dárcích ostatních, uvedení některých dárků do praxe a průběžně se také ochutnávalo z vánočně prostřeného stolku, kde byly různé sladkosti od rodičů našich dětí. O tom, jak to na naší vánoní besídce vypadala se můžete podívat na video a fotky (fotogalerii z vánoční besídka najdete zde).

Vánoční besídka se vydařila a všichni se rozcházeli s úsměvem na tváři.
Aktuality

  • 19. 2. 2024 6. lekce kurzu bruslení

    6. lekce kurzu se uskuteční v neděli 25.února 2024 od 14:30 hod. v malé hale pardubické entheria areny.

    14:30 - 15:15 hod. ..............Skupina "A" 15:15 - 16:00 hod. ..............Skupina "B"

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.