Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Zahájení sezóny je na XVI. ročníku Velké ceny Brna

O nadcházejícím víkendu bude zrak všech příznivců krasobruslení pečlivě sledovat krasobruslařské závody v Brně, kde proběhne pro naše děvčata ostrý start do nové sezóny v jednotlivých kategoriích. I příznivci pardubického krasobruslení budou v napětí sledovat výkony krasobruslařek, neboť mezi účastnicemi je celkem osm závodnic z našeho oddílu.

Na závody do Brna, kde se koná XVI. ročník Velké ceny Brna v rámci Českého poháru odcestuje společně se svými trenérkami tato skupina závodnic pardubického oddílu: Karolína Melicharová, Kateřina Kubištová, Adéla Doubravová, Nikola Rychraříková, Tereza Uhlířová, Adéla Pejchová, Monika Zyklová a Karolína Ryšavá.

Věříme, že při zahájení sezóny podají pardubické svěřenkyně nejlepší výkony a odvezou si ty nejlepší pozice na stupních vítězů.

Aktuality

  • 19. 1. 2022 Zimní kurz bruslení začíná 23.1.2022!!!

    Kurz bruslení začíná v neděli 23.1.2021 v enteria areně v malé hale, zápis a placení v šatně pro veřejnost - hned u vchodu z parkoviště. Brusle a teplé oblečení sebou včetně rukavic a přilby.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.