Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Z ledu přímo do nemocnice.....

20. června 2011

Dnes začala nástavba trénování v prostřední zimního stadionu v Nymburku. Ráno se do nymburského azylu vypravila skupina hned několika děvčat a společně se svými trenérkami   využila možnost trénování při soustředění krasobruslařek z Olomouce.

Děvčata přijela ráno do Nymburka a absolvovala již dopolední tréninkové jednotky, kdy bylo rozdělení na skupiny malých krasobruslařek a krasobruslařek již velké. Během dopoledních tréninků se jednalo o standardní průběh, ale překvapení přišlo při odpoledním tréninku větších krasobruslařek.

Tak jako jsme byli vděční za Kristýnu Hloucalovou, že nám dává mnoho podmětů a námětů na články na naše www stránky, tak dnes se nedobrovolně stala také hlavní náplní tohoto článku. Bohužel při odpoledním tréninku a při trojitém skoku dopadla tak nešťastně na led, že musela být hned z ledu odvezena do nemocnice k ambulantnímu ošetření. Z tribuny zimního stadionu bylo již bezprostředně po pádu zřejmé, že nebude něco v pořádku. Kristýna se známkami velkých bolestí odjela na střídačku, kde bylo konstatováno vykloubení levého ramene a muselo se ihned do nedaleké nemocnice.

Kristýna absolvovala na nymburské ambulanci vyšetření včetně nutného rentgenu se závěrem, že je to recidiva vykloubeného ramene, které si vyžádá důkladné vyšetření a léčení. Kristýna si vyslechla ortel od lékařů a odjela zpět na zimní stadion, kde následně společně s trenérkou Ivou Balcarovou a dalšími krasobruslařkami odjela po skončení tréninkových procesů domů.

Kristýna se následně zřejmě podrobí důkladnému vyšetření v Pardubicích, které následně ukáže další postup v léčení. Samozřejmě jsme byli všichni napnuti, jak Kristýna dopadne při ambulantním vyšetření a samozřejmě jsme byli rádi, že se nejednalo o zranění, které by si vyžádalo např. okamžitý chirurgický zákrok. Přejeme Kristýně brzké uzdravení a návrat na ledovou plochu, aby mohla společně s Ivou Balcarovou dále připravovat malé krasobruslařské naděje našeho klubu.

 

Aktuality

  • 1. 12. 2023 8. lekce kurzu bruslení

    Závěrečná lekce podzimního kurzu bruslení se uskuteční v neděli 17.prosince 2023 v enteria areně (malá hala). A právě na tuto lekci bychom chtěli pozvat všechny účastníky v netradičním oblečení - v maskách.

    Neděle 17. prosince 2023 bude karnevalová lekce se začátkem v 14:45 - 15:30 hod pro skupinu "A" a tu 15:30 - 16:15 hodin vystřídá skupina "B".

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.