Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Z Brna jsme odjeli s prvenstvím.....

12. března 2011

O tomto víkendu se v Brně koná Mistrovství České republiky žactva, které je vyvrcholením právě končící sezóny 2010 / 2011. Do brněnské metropole se kromě závodnic, které se kvalifikovaly na Mistrovství, sjeli také všichni, kteří se zúčastnili v mladších kategoriích pohárových závodů.

Právě při příležitosti Mistrovství České republiky žactva bylo v sobotu vyhlášeno celkové pořadí pohárových závodů - Poháru Českého krasobruslařského svazu (Pohár ČKS) a Českého poháru. A právě v kategorii Nováčku mladších A v Poháru ČKS si jela do Brna z našeho oddílu převzít titul za celkové vítězství a prvenství v této kategorii Tereza Uhlířová, která mohla získat ještě i umístění v Českém poháru, ale bohužel ji 3. místo uniklo o pouhý bod a skončila na krásném 4. místě. Samozřejmě Terezka nepřijela do Brna pouze pro pohár a  výhru, ale v sobotu jela stejně jako ostatní členové pardubického krasobruslařského klubu držet palce svým starším kamarádkám, které se na Mistrovství v žákovských kategoriích probojovaly. Další příznivci pardubického krasobruslení dorazí do Brna v neděli.

V sobotu byly průběžné výsledky následující:

mladší žačky            KUBIŠTOVÁ Kateřina                       6. místo
     
žačky KOCKOVÁ Michaela 8. místo
  DOUBRAVOVÁ Kateřina 14. místo
  HOLŠTAJNOVÁ Karolína 25. místo
  MELICHAROVÁ Karolína 28. místo

Aktuality

  • 19. 2. 2024 6. lekce kurzu bruslení

    6. lekce kurzu se uskuteční v neděli 25.února 2024 od 14:30 hod. v malé hale pardubické entheria areny.

    14:30 - 15:15 hod. ..............Skupina "A" 15:15 - 16:00 hod. ..............Skupina "B"

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.