Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Vystupovaly jsme při -10 a zima svědčila jak Ivánkovi tak Nastěnce

30. prosince 2010

Pardubické krasobruslařky dnes měly ojedinělou příležitost si zavzpomínat na časy, kdy ještě závodily jejich starší kamarádky, které ještě závodily na otevřených stadionech. A že to neměly krasobruslařky ani dnes jednoduché svědčí fakt, že venkovní teploměr ukazoval na -10 °C.

Nejdříve na úvod zajela svou volnou jízdu Terezka Uhlířová, která svou choreografií na známého Chňapíka zahájila oficiálně karnevalový rej. Hned po ní následovala Statistika v podání Káti Kubištové. No a na závěr, zcela symbolicky, bylo závěrečné vystoupení Nastěnky a Ivánka ze známé ruské pohádky Mrazík. Ano, dalo by se říi, že právě jim byly tyto pro mnohé extrémní teploty šity přímo na míru v podání Káti Ševcové a Míši Kockové.

Všechna vystoupení v podání pardubických krasobruslařek se přítomným bruslařům, rodičům i technikům, kteří ještě upravují prostory pro nedělní utkání v rámci Open Air Game, líbila a zasloužila s nejen potlesk všech, ale také i obdiv, jak je možné v takov extrémní teplotě vystupovat.

Aktuality

  • 19. 2. 2024 6. lekce kurzu bruslení

    6. lekce kurzu se uskuteční v neděli 25.února 2024 od 14:30 hod. v malé hale pardubické entheria areny.

    14:30 - 15:15 hod. ..............Skupina "A" 15:15 - 16:00 hod. ..............Skupina "B"

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.