Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Vystoupení při Open Air Hockey Game 2011 v Pardubicích - Svítkově

2. ledna 2011

Zaplněné ochozy svítkovského stadionu, který při Open Air Hockey Game2011 navštívilo 17 140 diváků, měly možnost shlédnout i umění pardubických krasobruslařek Míši Kockové a Terezy Uhlířové. Právě tyto členky Krasobruslařského klubu Pardubice vystopily o první přestávce hokejového utkání mezi domácími hráč HC Eaton Pardubice a hosty z brněnské Komety.

Nejdřve svou volnou jízdu zajela mladší členka našeho klubu, Terezka Uhlířová, která si za svou bezchybnou jídu odvezla z ledu aplaus zaplněných tribun, kam se podle oficiálního prohlášení pro potřeby zástupců sdělovacích prostředků vešlo 17 140 diváků. Hned po Tereze předvedla svou volnou jízdu Míša Kocková, která po jízdě trvající 2:30 min. odjela z ledu také za potlesku obecenstva i přesto, že se vzhledem k náročnosti své volné jízdy a samotné kvalitě ledové plochy pod širým nebem nevyvarovala malého zaváhání.

Obě závodnice nezaskočilo ani husté sněžení během první třetiny hokejového utkání, kdy se rozhodčí vzhledem k množství spadlého sněhu domlouvali s kapitány obou mužstev, zda utkání přeruší a umožní suchou úpravu ledové plochy, nebo zda třetinu dohrají bez přerušení. Ale nejen 17 140 diváků přálo našim krasobruslařkám, ale také počasí bylo nakloněno, protože po skončení první třetiny hokejového utkání přestalo sněžit a naše krasobruslařky mohly již o přestávce po úpravě ledové plochy vystopuit bez vážnějšího omezení.

 Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.