Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Vstupenky na lední revue Svět pohádek a písniček stále ještě k dostání

16. března 2011

Čas nedokážeme zastavit..... Toto si na dnešní generální zkoušce uvědomovaly všechny členky našeho oddílu, které vystupují na lední revue Svět pohádek a písniček. V souvislosti se zítřejší revue se množí dotazy, zda je možné ještě sehnat lístky a kde.....

Lístky je možné zakoupit v předprodeji v Informačním centru Pardubice u Zelené brány nebo prostřednictvím internetového portálu Tickeportal.cz. Samozřejmě pro ty, kteří se rozhodnou na poslední chvíli je připravena i varianta, že prodej vstupenek bude i přímo  v pardubické ČEZ Aréně od 16 hodin.

Vstupné je jednotné a za symbolickou cenu 50,- Kč. Věříme, že Vás bude zajímat, jak naše závodnice dokáží nastudovat choreografie na známé pohádkové, filmové či muzikálové melodie, s kterými již dokázaly získat aplaus několika vyprodaných stadionů. Věříme, že návrat na domácí půdu pardubického zimního stadionu bude pro pardubické krasobruslařky natolik úspěšný a závěrem se jim dostane takového potlesku, jako na stadionech, na kterých se svou lední revue Svět pohádek a písniček již vystupovaly.

Malá ukázka kostýmů byla k vidění v úterý 15. března 2011 v odpoledních hodinách v prostorách AFI Paláce, kde naše krasobruslařky v kostýmech rozdávaly letáky s pozvánkou na čtvrteční lední revue.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.