Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Vítězná vlna pouze v Brně, v Děčíně bez bedny

13. února 2011

Tento víkend byl opět závodní a závodilo se v opačných koutech České republiky. Pardubické závodnice se zúčastnily obou závodů, když jedna skupiny pardubických krasobruslařek jela do Děčína, druhá pak na opačnou stranu, do Brna.

Závodnice, které absolvovaly závody v Děčíně přijely do Pardubic ze medailí, když v rámci jednotlivých kategorií bylo nejlepším umístěním 4. místo v kategorii Žačky nemladší Adélky Doubravové a 5. místo v kategorii Žaček, které obsadila Kateřina Ševcová.

Úspěšnější závody měly závodnice v Brně, které se zúčastnily Memoriálu zasloužilého trenéra Stanislava Suka. Ve svých kategoriích nenašly přemožitelky Petra Morávková v Poháru ČKS v kategorii Nováčci A a Kristýna Moličová v kategorii Přípravka B. V Českém poháru se prosadila na stupně vítězů, na 2. místo Tereza Uhlířová.

Jednotlivé výsledky závodů v Brně a v Děčíně najdete v tabulce. Informace včetně výsledkového servisu publikovány také v Pardubickém deníku.

 

Memoriál zasl. trenéra Stanislava Suka v Brně
Nováčci mladší               Český pohár                UHLÍŘOVÁ Tereza                        2. místo
Nováčci A Pohár ČKS MORÁVKOVÁ Petra 1. místo
  PEJCHOVÁ Adéla 5. místo
Přípravka A Pohár ČKS KADLECOVÁ Denisa 12. místo
Přípravka B Pohár ČKS MOLIČOVÁ Kristýna 1. místo
Křišťálová brusle 2011, Děčín
Žačky Český pohár ŠEVCOVÁ Kateřina 5. místo
KOCKOVÁ Michaela 9. místo
HOLŠTAJNOVÁ Karolína 16. místo
DOUBRAVOVÁ Kateřina 20. místo
Žačky mladší Český pohár REJMANOVÁ Markéta 14. místo
Žačky nejmladší Český pohár DOUBRAVOVÁ Adéla 4. místo
PLŠKOVÁ Anna 17. místo
       

Aktuality

  • 7. 12. 2023 Zrušení tréninku sólo kategorie dne 7.12.2023

    Z důvodu zápasu byl zrušen trénink sólo kategorie dne 7.12. Nahrazen bude 8.12. odpoledne. V sobotu 9.12. je přidán trénink.

  • 1. 12. 2023 8. lekce kurzu bruslení

    Závěrečná lekce podzimního kurzu bruslení se uskuteční v neděli 17.prosince 2023 v enteria areně (malá hala). A právě na tuto lekci bychom chtěli pozvat všechny účastníky v netradičním oblečení - v maskách.

    Neděle 17. prosince 2023 bude karnevalová lekce se začátkem v 14:45 - 15:30 hod pro skupinu "A" a tu 15:30 - 16:15 hodin vystřídá skupina "B".

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.