Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Vítězná nota i v Mladé Boleslavi a Příbrami pokračuje

30. ledna 2011

V sobotu se uskutečnily krasobruslařské závody II. ročník Mladoboleslavského poháru a závody Mistrovství a Přeboru SSB v Příbrami. Na obou závodech mělo pardubické krasobruslení své zastoupení, které rozhodně neudělalo ostudu.

Při středočeských závodech v Mladé Boleslavi v rámci Poháru ČKS reprezentoval pardubické krasobruslení trojlístek ve složení Péťa Morávková a Adélka Pejchová v kategorii Nováčci A a Terezka Uhlířová v kategorii Nováčci mladší A. Naše zástupkyně si nevedly vůbec zle, když Terezka Uhlířová svou kategorii Nováčků mladších A vyhrála a v kategorii Nováčci A byla na krásném 3. místě Péťa Morávková a hned za ní skončila Adélka Pejchová.

V Příbrami se v rámci Mistrovství a Přeboru SSB odehrál souboj skupin synchronizovaného bruslení, kde náš klub a naše město reprezentovaly skupiny Orion a Amazonky. V seniorské kategorii získala naše skupina synchronizovaného bruslení Orion 1. místo a krásného výsledku dosáhla také skupina Amazonky v juniorské kategorii, kategorii žaček, kde obsadila 2. místo.

 

II. ročník Madoboleslavského poháru  
Nováčci mladší A             Pohár ČKS               UHLÍŘOVÁ Terezka                           1. místo
Nováčci A Pohár ČKS MORÁVKOVÁ Petra 3. místo
PEJCHOVÁ Adélka 4. místo
Mistrovství a Přebor SSB Příbram 2011
Přebor senior synchroniz. bruslení ORION 1. místo
Žačky AMAZONKY 2. místo
       
       

Aktuality

 • 30. 9. 2023 Kurz bruslení začína 8.10.2023

  Kurz bruslení začíná v neděli 8.10.2023 v enteria areně v malé hale, zápis a placení v šatně pro veřejnost - hned u vchodu z parkoviště. Zahájení  16:15 - 17:00 - Skupina "A" Zahájení  17:00 - 17:45 - Skupina "B"

 • 26. 9. 2023 Valná hromada KK Pardubice

  Krasobruslařský klub Pardubice svolává na úterý 10.10. 2023 od 18.00 hodin řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v restauraci Signál, Jana Zajíce 708, 530 12 Pardubice. V salónku jsou očekávány závodnice starší 15 let, které mají hlasovací právo, ale také řádní členové a členky KKP oddílu.

 • 12. 9. 2023 Podzimní kurz bruslení bude zahájen 8.10.2023

  Podzimní kurz bruslení bude zahájen 8.10.2023. Kurz bruslení je pro děti od 4 let. Lekce bruslení jsou rozděleny do 8 lekcí, když jedna výuková hodina je 45 minut a probíhá jednou týdně vždy o víkendu (neděle). Cena kurzu: 1000,-Kč. Platba předem v den zápisu.
  Přesný datum, začátek a rozdělení do jednotlivých skupin bude upřesněn podle počtu přihlášených účastníků kurzu a podrobné informace o začátku a průběhu kurzu najdete na www stránkách.  

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.