Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Víkendové závody v Náchodě s vůní zlata......

20. února 2012

O uplynulém víkendu se uskutečnily jediné závody s účastí pardubických krasobruslařek. Na III. ročník Náchodské brusličky odjela delegace pardubických krasobruslařek v celkovém počtu 10 závodnic. III. ročník Náchodské brusličky byl pořádán jako závod v rámci Poháru ČKS.

A jak už samotný nadpis tohoto článku napovídá, pardubické krasobruslařky slavily úspěch, když z náchodského zimního stadionu odjely hned dvě závodnice s nejcenějším kovem - zlatou medailí. 

V kategorii Nejmladší žačky A zvítězila Vendula Hooper a na konečném 5. místě se umístila Adéla Pejchová. 

U kategorie Nováčci mladší A se mohla zdát, že se jedná o klubové závody pardubických krasobruslařek, neboť z celkem 10 závodnic, neboť hned 6 závodnic bylo z našeho oddílu. Umístění jednotlivých závodnic bylo následující - Monika Zyklová (2. místo), Karolína Ryšavá (6. místo), Denisa Kadlecová (7. místo), Michaela Heřmanová (8. místo), Nicola Zyklová (9. místo) a Krystína Moličová (10. místo).

V kategorii Žačky A jsme si také odvezli zlatou medaili, kterou si za svůj předvedený výkon zasloužila Kateřina Kubištová, když ještě dominanci pardubických závodnic v této kategorii potvrdila svým 2. místem Michaela Kocková.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.