Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

V sobotu v Jihlavě, v neděli v Kopřivnici ...

20. února 2011

Tento víkend byl v režii nejen závodů jednotlivců, ale byl to také víkend závodní pro naše skupiny synchronizovaného bruslení Orion a Amazonky. Synchronizované bruslení mělo sraz na vysočině, kde naše týmy absolvovaly závody Jihlavský ježek 2011, naopak sólisté v rámci Českého poháru měli závody v Kopřivnici.

A jak jsme dopadli při jednotlivých závodech? Synchronizované bruslení bylo úspěšnější, když v jednotlivých kategoriích nejdříve členky skupiny Orion obsadily 1. místo a skupina našich nadějí, skupina Amazonky obsadila krásné 2. místo.

Do Kopřivnice odjely pouze dvě závodnice, Adélka Doubravová a Terezka Uhlířová. Závod se jel v rámci Českého poháru a vzhledem k tomu, že to byl o tomto víkendu jediný závod Českého poháru v sólo bruslení, znamenalo to koncentraci těch nejlepších v jednotlivých kategoriích. Prvně jmenovaná v kategorii nejmladších žaček, Adélka Doubravová, obsadila celkově 18. místo z 29 závodnic a Terezka Uhlířová navázala na výsledky minulých závodů a opět dosáhla na "bednu", když obsadila celkově skvělé 3. místo z 22 závodnic.


 

XXXVII. ročník Tatrovácké brusle, Kopřivnice
nováčci mladší                   Český pohár               UHLÍŘOVÁ Tereza                            3. místo
nejmladší žačky Český pohár DOUBRAVOVÁ  Adéla 18. místo
       
Jihlavský ježek 2011, Jihlava
seniorky synchr. bruslení ORION 1. místo
žačky synchr. bruslení AMAZONKY 2. místo

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.