Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Tři zlaté a další tři medaile z 45. ročníku MC Pardubic

16. listopadu 2014

O druhém víkendu v listopadu byl náš krasobruslařský klub pořadatelem již tradičního 45.ročníku Malé ceny Pardubic. Pro všechny naše závodnice představovala soutěž Poháru ČKS A (systém OBO) a také soutěž Crvrčci 2. V šesti kategoriich závodilo celkem 69 dívek prakticky z celé České republiky. Hlavním partnerem MC Pardubice byla ČSOB pojišťovna a.s.

 

Soutěž kategorie Cvrčci 2, která závody zahájila byla soubojem nejmladších závodnic. Nejvyšší známky od rozhodčích získala Sofie Málková a kategorii vyhrála. Na krásném třetím místě se umístila Amálka Ceplová. 

 

V kategorii nováčci mladší se těsně pod stupni vítězi na čtvrtém místě umístila Janička Kremlová. Šesté místo obsadila Terezka Ludvíková a sedmé Karolínka Kindlová.

 

V kategorii nejmladší žačky bylo startovní pole nejpočetnější. Z 22 závodnic jich z pardubického klubu bylo pět. Na stupně vítězů se probojovala Monika Zyklová překrásným druhým místem a  Karolína Ryšavá svým třetím místem. Na šestém místě skončila Michaela Heřmanová a za ní na sedmém místě Natálie Málková. Na sedmnáctém místě se umístila Denisa Kadlecová.

 

Kategorii nejmladších začek vyhrála po pěkném výkonu Tereza Uhlířová. Adéla Pejchová skončila na pátém místě a Hana Školoudíková skončila na osmém místě.

 

V kategorii žaček se Nikola Rychtaříková se blýskla čistě zajetou volnou jízdou a zlato bylo její. Další domácí závodnice svěřenkyně  trenérky Barbory Úlehlové Adéla Doubravová skončila na šestém místě a Renata Žaloudková na sedmém místě. 

 

Zpestřením závodů byla exhibice našich závodnic z juniorké kategorie. Svoje vystoupení předvedla Karolína Melicharová a Kateřina Kubištová.

 

Pardubické závody mívají jednu sladkou specialitu. Každá ze závodnic za svou jízdu dostávála přímo na ledě perník. Tohoto úkolu zhostily nejmladší závodníci našeho oddílu. 

 

Poděkování patří i paní Ludvíkové za zajištění hlavního partnera  45. MC Pardubice čímž byla  ČSOB pojišťovna a.s.

 

Celkové výsledky našich závodnic:

 

Cvrčci:
1. místo - Sofie Málková

3. místo - Amélie Emma Ceplová

 

Nováčci mladší dívky:
4. místo - Jana Kremlová

6. místo - Tereza Ludvíková

7. místo - Karolína Kindlová

 

Nováčci dívky:
4. místo - Karolína Baťková

 

Nejmladší žačky:

2. místo - Monika Zyklová

3. místo - Karolína Ryšavá
6. místo - Michaela Heřmanová

7. místo - Natálie Málková

17. místo - Denisa Kadlecová

 

 

Mladší žačky:

1. místo - Tereza Uhlířová

5. místo - Adéla Pejchová

8. místo - Hana Školoudíková

 

 

Žačky:

1. místo - Nikola Rychtaříková

6. místo - Adéla Doubravová

7. místo - Renata Žaloudková

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.