Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Trénink také v rytmu ZUMBY

Naše krasobruslařky prožívají v rámci pardubického soustředění krušné chvíle, když oddílové trenérky využily možnosti zkvalitnění tréninkových procesů pod vedením reprezentanta České republiky Matěje Nováka, který se tak alespoň na chvilku vrátil na led, kde začala jeho krasobruslařská kariéra.

Trenérky kromě důrazu na trénink na ledě se zaměřily také na zpestření tréninku i na suchu, když vložily do tréninkového procesu i rytmus ZUMBY. Pod vedením trenérky Ivy Balcarové a Kristýny Hloucalové byl včera a dnes odpoledne také trénink v rytmu ZUMBY. O tom, jak to holkám - jak závodnicím tak samotným trenérkám - šlo v improvizované tělocvičně v pardubické ČEZ Aréně můžete vidět na videu.

 

 

Aktuality

  • 1. 12. 2023 8. lekce kurzu bruslení

    Závěrečná lekce podzimního kurzu bruslení se uskuteční v neděli 17.prosince 2023 v enteria areně (malá hala). A právě na tuto lekci bychom chtěli pozvat všechny účastníky v netradičním oblečení - v maskách.

    Neděle 17. prosince 2023 bude karnevalová lekce se začátkem v 14:45 - 15:30 hod pro skupinu "A" a tu 15:30 - 16:15 hodin vystřídá skupina "B".

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.