Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Terezka skončila na celkově 2. místě v projektu Bruslička

14. března 2010

Včerejší krasobruslařské závody v Chebu měly dvojí nádech. Jako významnější událost byla všemi vnímáno vyhlášení konečných výsledků celoročního projektu Bruslička pro sezónu 2009/2010. Jako součást tohoto závěrečného ceremoniálu byly i závěrečné závody, kam byli pozváni všichni nominovaní závodníci a závodnice. Bohužel se i při těchto závodech projvil určitý nešvar způsobující hořkost nejen v samotných závodnicích, ale zejména také v trenérech a rodičích.

 

Své zástupce v závěrečném závodě projektu Bruslička měl i pardubický klub KK Pardubice, z kterého se nominovali do kategorie Nováčci mladší A Terezka Uhlířová, do kategorie Nováčci mladší B Péťa Morávková a do kategorie Nováčci A pak Anička Plšková a Nikolka Rychtaříková. První dvě jmenované závodnice se závodu zúčastnily se sebezapřením, když na závody přijely se zdravotními problémy. Ale vzhledem ke sportovnímu duchu se i přesto závodu zúčastnily.

 

Terezka se v závěrečném závodě umístila na krásném 3. místě, když pustila před sebe na stupně vítězů pouze Dominiku Kolmanovou a Lucii Vaňkovou. V kategorii Nováčci mladší B skončila Péťa Morávková na krásném 2. místě a v kategorii Nováčci A obsadila Nikolka Rychtaříková 3. místo a Anička Plšková pak 5. místo.

 

Ještě před samotným vyhlašováním výsledků chebských závodů došlo k vyhlášení závěrečného pořadí za celou sezónu, do které již chebské závody nemohly jakkoliv zasáhnout. V konečném pořadí celé sezóny se na krásném 2. místě umístila zástupkyně pardubického klubu KK Pardubice Terezka Uhlířová, která jen díky menšímu počtu odjetých závodů (odjela o 1 závod méně než vítězka) skončila o pouhé 3 body na druhém místě.

 

Terezka odjížděla z Chebu velmi spokojená, neboť si odváží pohár za celkové 2. místo ve své kategorii za sezónu 2009/2010. Věříme, že přinejmenším bude i v příští sezóně v pohárové kategorii dosahovat minimálně stejných výsledků, jako v právě skončené sezóně.

Jméno:Terezka
Příjmení:UHLÍŘOVÁ
Datum narození:11.11.2003
Kategorie:Nováčci mladší
Škola:ZŠ Studánka Pardubice
Oblíbený předmět:angličtina
Neoblíbený předmět:žádný
Od kolika let bruslím:od 4 let
Talisman:plyšák Didlina a sestra Gábinka
Můj vzor: Tomáš Verner
Oblíbený kraso prvek:Ritberger, libela sicka
Jakou hudbu poslouchám:Hannah Montana
Nejoblíbenější zpěvák/zpěvačka:Hannah Montana
Nejoblíbenější knížka:Pohádky
Nejoblíbenější film:H2O stačí přidat vodu, Kouzelníci z Waverly
Nejoblíbenější herec/herečka:Hannah Montana a Selena Gomez
Další zájmy:tanec, tenis, inline brusle, kolo,
Oblíbené jídlo a nápoj:řízek s bramborovým salátem a coca cola
Co mě baví:všechno
Čím bych chtěl být:zatím ještě nevím
Moje nejlepší vlastnost:soutěživost
Moje nejhorší vlastnost:nerada uklízím, nesoustředěnost
WWW:www.afksport.cz

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.