Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Spokojenost na Mistrovství světa v synchronizovaném bruslení

13. dubna 2012

Pátek třináctého...... Pro některé je to nepředstvitelná kombinace z pohledu pověrčivosti, pro některé je to běžný den jako každý jiný. Pro pardubický tým Orion to byl však den D, kdy začínala prezentace krátkých prograamů skupin synchronizovaného bruslení na Mistrovství světa v synchronizovaném bruslení 2012 ve Švédsku.

A jak hodnotí první soutěžní den předseda Krasobruslařského klubu Pardubice a vedoucí reprezentační výpravy Ing. Petr Melichar jsme se ho přímo zeptali.

"Takhle vypadají výsledky po KP, čelo je velmi vyrovnané a výkony excelentní. Naše děvčata však rozhodně nezklamala, jsou zatím na 15. místě, jen desetinu bodu od čtrnáctých Francouzek. Jejich jízda se líbila jak publiku, tak trenérkám. Od bodových rozhodčích získala také velmi slušné známky, bohužel náš tým doplatil velmi na to, že jim techický panel nasadil velmi nízké technické hodnocení předepsaných prvků. Zde jsme zřejmě zaplatili "nováčkovskou daň" a nezbývá, než se pokusit zaútočit na lepší umístění při volné jízdě.

Zítřejší program našeho týmu začíná již brzy ráno - po ranním rozcvičení nastupují již v 10:15 na oficiální trénink na VJ a soutěžní VJ naše děvčata odjedou se startovním číslem 8 zhruba v 16:30 hodin, hned za našimi největšími soupeřkami z Francie."
konstatoval Petr Melichar.

Doufejme, že se našim reprezentantkách podaří při volné jízdě útok na vyšší příčky, který by tak znamenal narušení jistoty týmů na vyšších příčkách.Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.