Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Soustředění v Kravařích - konečně je konec a jsme zase doma

2. května 2011

V sobotu se vrátila zpět do Pardubic výprava 7 krasobruslařek, které absolvovaly od neděle 24. dubna do soboty 30. dubna soustředění v Kravařích. Jednalo se o mimořádně náročné soustředění, které bylo zaměřeno na komplexní krasobruslařskou přípravu.

O tom, že to nebylo vůbec jednoduché soustředění můžou povídat samotné krasobruslařky, ale také pardubické trenérky, které se tam zúčatnily. Je logické, že na začátku soustředění je spousta elánu a s blížícím se koncem již ubývá sil.

To se mohli přesvědčit i někteří rodiče, kteří v sobotu přijeli nejen pro své děti. V sobotu byl ještě dopolední trénink "silový" zaměřený na posilování nohou a při odpoledním tréninku, kdy se většina chtěla blýsknout před rodinami, neměla již sílu. Ale to nevadí, přeci jen co člověk natrénuje v létě při soustředěních a suché přípravě se vrací při samotných závodech.

O tom, že mimo ledovou plochu panovala dobrá nálada vypovídá i to, že součástí komplexu je i aquapark, do kterého bylo možné se jít vykoupat a relaxovat. Výborná byla i možnost využít whirpoolu a jiných masážních možností, protože bylo potřeba uvolnit svalové napětí. Došlo k navázání i nových přítelství mezi jednotlivými učástníky.

Ještě před sobotním odjezdem některé krasobruslařky, zejména ty mladší, využily možnosti naposledy si zaplavat a "zablbnout" v aquaparku a některé, zejména ty starší - (nebojte Báro a Káťo, nebudeme nikoho jmenovat) - relaxovali po svém - v baru u bazénu. Samozřejmě byly děvčata, jak v bazénu tak i na "baru" (no jednalo se spíše o občerstvení s kávou a drobným občerstvením) pod dohledem jak trenérky Ivy Balcarové, která se do Kravař rozjela podívat a získávat alespoň teoretické zkušenosti, tak i pod dohledem některých rodičů.

Pak se již všechny pardubické krasobruslařky a trenérky rozjely do Pardubic a hlavně domů ke svým rodinám.

Tréninková dřina začíná ...

 

 

 

 

 

Zasloužený relax holek po náročných trénincích...

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.