Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Slaví se životní jubileum.....

16. ledna 2012

Dnes oslaví své krásné životní jubileum předseda pardubického klubu krasobruslení a ředitel několika posledních sportovních akcí, ať se již jednalo o klasické krasobruslařské závody nebo lední revue pardubického oddílu, a zřejmě nejvytížinější muž klubu Ing. Petr Melichar.

Právě na bedrech Petra Melichara a kolegy Miroslava Blaťáka je největší břímě v souvislosti s organizací únorových Mistrovství ČR v krasobruslení juniorů 2012 a Mistrovství ČR v synchronizovaném bruslení 2012.

Dnes je tomu přesně 50 let ode dne narození Petra Melichara. Rádi bychom popřáli Petrovi mnoho elánu do dalších let v čele krasobruslařského oddílu, pevné nervy a pevné odhodlání v dalším směřování pardubického krasobruslení směrem k veřejnosti a skvělým výsledkům členek klubu. Všechna tato činnost, kterou Petr vykonává nejen pro klub, ale i pro svou rodinu, pro kterou je také pevným pilířem, se neobejde bez potřebného štěstí a zdraví.

Všechno nejlepší v příštích letech, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti do další padesátky......

Aktuality

  • 24. 1. 2022 2. lekce kurzu bruslení se uskuteční 29.1.2022

    2.lekce kurzu bruslení se koná v sobotu 29.1.2022 od 8:15 hod. v malé hale enteria areně.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.