Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Přípravy na lední revue pokračují

24. listopadu 2010

V neděli skončily jediné krasobruslařské závody, které se uskuteční na území Pardubic. Ale pro případné příznivce krasobruslení nejen z Pardubic, ale i blízkého okolí máme samozřejmě připraven další program, o kterém jsme již psali na našich stránkách. Jedná se o lední revue Svět pohádek a písniček.

Nekteří si mohli myslet, že po skončení nedělních závodů nás již na pardubickém ledě nikdo, samozřejmě mimo běžných tréninkových jednotek, neuvidí. Ale opak je pravdou. Jedna akce skončila a oddíl se připravuje na lední revue, která je naplánována na 16. prosince 2010 se začátkem v 9:30 v ČEZ Aréně.

Někteří si mohou vzpomenout na předchozí akce, ale pro letošní vystoupení jsme připravili nejen novou náplň programu, ale samozřejmě s tím související novou choreografii. Každý, kdo již nějakou akci připravoval si je vědom, že s takovou akcí je spojena spousta času nejen nad samotnou přípravou programu, který bude prezentován na ledě, ale také s přípravou pozvánek, zajištění organizačních věcí. Nejdůležitejší a zřejmě časově a ekonomicky nejnáročnější je i zajištění kostýmů, které musí odpovídat konkrétnímu bodu programu lední revue.

Dnes Vám přinášíme malou ukázku v čem můžete vidět dceru rytíře z Brtníku v podání Jiřího Sováka Leontýnku z nezapomenutelného filmu Ať žijí duchové, z kterého máme připravenou choreografii pro naši revue. Leontýnka v podání pardubické krasobruslařky Markétky Rejmanové si dnes poprvé vyzkoušela šaty, v kterých se bude v půli prosince před zraky návštěvníků pardubické ČEZ Arény projíždět na pardubickém ledě.

Aktuality

  • 7. 12. 2023 Zrušení tréninku sólo kategorie dne 7.12.2023

    Z důvodu zápasu byl zrušen trénink sólo kategorie dne 7.12. Nahrazen bude 8.12. odpoledne. V sobotu 9.12. je přidán trénink.

  • 1. 12. 2023 8. lekce kurzu bruslení

    Závěrečná lekce podzimního kurzu bruslení se uskuteční v neděli 17.prosince 2023 v enteria areně (malá hala). A právě na tuto lekci bychom chtěli pozvat všechny účastníky v netradičním oblečení - v maskách.

    Neděle 17. prosince 2023 bude karnevalová lekce se začátkem v 14:45 - 15:30 hod pro skupinu "A" a tu 15:30 - 16:15 hodin vystřídá skupina "B".

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.