Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Příprava na lední revue je v plném proudu

8. září 2010

Pro příznivce krasobruslení a ledních revue si členky pardubického oddílu připravily novou podobu lední revue, která se v začala nacvičovat. V minulosti byli návštěvníci našich ledních revuí zvyklí, že se jednalo o pohádkové motivy. Samozřejmě i v novém podání se pohádovým motivům nevyhneme, ale jsou tam připravena nová vystoupení, která jistě zaujmou.

Jako první "vlaštovka" přilétá ukázka na píseň z filmu Rebelové Pátá, kde si pardubická děvčata připravila choreografii a již pilně trénují. Jak se jim první nácviky daří můžete posoudit sami.

 

 

 

 

Aktuality

  • 1. 12. 2023 8. lekce kurzu bruslení

    Závěrečná lekce podzimního kurzu bruslení se uskuteční v neděli 17.prosince 2023 v enteria areně (malá hala). A právě na tuto lekci bychom chtěli pozvat všechny účastníky v netradičním oblečení - v maskách.

    Neděle 17. prosince 2023 bude karnevalová lekce se začátkem v 14:45 - 15:30 hod pro skupinu "A" a tu 15:30 - 16:15 hodin vystřídá skupina "B".

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.