Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Příprava na 41. MC Pardubic v plném proudu

17. listopadu 2010

Nedělní krasobruslařské závody v pardubické ČEZ Aréně se nezadržitelně blíží a vzhledem k této skutečnosti měly dnes členy Krasobruslařského klubu Pardubice malé soustředění, které bylo vzhledem k dnešnímu státnímu svátku již od dopoledních hodin.

Hlavní náplní dnešního soustředění byla detailní příprava na nedělní závody, kde by se naše závodnice měly předvést se svým nejlepším výkonem, neboť to jsou jediné závody za rok před domácím publikem a na domácí půdě.

Aby se nejednalo pouze o pouhé a strohé ladění volných jízd a krátkých programů na nedělní závody, byla do soustředění vložena i částečná příprava a nacvičování připravovaného vánočního programu, kterým se budou pardubické krasobruslařky prezentovat při lední revue, která bude v pardubické ČEZ Aréně 16. prosince 2010 od 9:30.

Ale nejenom závodnice se připravovaly na nedělní závody, ale také členové výboru a rodiče závodníků se pilně připravovali na úspěšné zvládnutí organizace a zajištění pardubických závodů. Dnes během soustředění byly např. připravovány stužky pro závodníky.

Aktuality

  • 13. 5. 2023 Pozvánka na soustředění do České Třebové!

    Srdečně Vás zveme na naše další soustředění pořádané naším klubem, které opět proběhne v České Třebové v termínu od 7÷11.8.2023.
    Všechny detaily naleznete v přiložených propozicích.
    V případě dotazů se na nás neváhejte kdykoli obrátit na p. Úlehlovou mob.: 775 011 207. Těšíme se na viděnou!

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.