Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Primátorka města Pardubice navštíví naši lední revue

Před týdnem jsme předali na sekretariát Magistrátu města Pardubic oficiální pozvání paní primátorky MUDr. Štěpánky Fraňkové na lední reuve, která se uskuteční v pardubické ČEZ Aréně ve čtvrtek 16. prosince 2010 od 9:30 hod.

Je nám velkou ctí, že jsme obdrželi oficiální potvrzení účasti paní primátorky MUDr. Štěpánky Fraňkové na naší lední revue. MUDr. Štěpánka Fraňková se neoficiálně zúčastnila již minulé lední revue, kdy zastávala funkci náměstkyně primátora města Pardubic a do jejich kompetencí spadala i oblast sportu a revue se zúčastnila "na zapřenou", kdy se akce zúčastnila jako divák bez vědomí a oficiálních formalit Krasobruslařského klubu Pardubice.

Letošní účast je pro obě strany vyjimečná - MUDr. Štěpánka Fraňková bude po letošních komunálních volbách v nové roli - roli první dámy Pardubic. Pro náš klub se bude jednat po dlouhé době o oficiální návštěvu z nejvyššího vedení města Pardubice na akci pořádané klubem a zároveň se bude jednat o velký závazek v podobě precizně připravené a realizované lední revue s novou choreografií.

Pro příjemný zážitek při shlédnutí lední revue nejen pro paní primátorku, ale i pro další účatníky uděláme maximum, aby byli všichni spokojeni - jak návštěvníci tak samotní účinkující. Chtěli bychom věřit, že přijde minimálně stejná návštěva jako při minulé akci, kdy byla pardubická ČEZ Aréna téměr zaplněna. 

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.