Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Prázdniny jsou tady...

Červenec je zde a to znamená jediné, že nejen děti školou povinné si oddechnou od školních povinností, ale i pardubické krasobruslařky budou mít nyní tréninkové volno, které budou moci využít dle svých možností.

Samozřejmě nikdo nebude bránit v individuální přípravě, kterou může každá závodnice absolvovat podle svého, ale určitě by měla svůj tréninkový plán individuální přípravy konzultovat se svou trenérkou.

Některé pardubické krasobruslařky začnou svou další tréninkovou přípravu již koncem července, kdy skupina pardubických závodnic společně se svými trenéry odjíždí na soustředění do Ostravy. Ostatní se přidají až k oddílovému soustředění, které se uskuteční v termínu od 8. - 12. srpna tradičně v České Lípě.

Dovolte nám, abychom Vám - závodnicím, trenérům i rodičům i našim podporovatelům - jménem Výboru Krasobruslařského klubu Pardubice popřáli krásné prožití letních prázdnin, hodně zážitků z cest a dovolených nebo třeba jen z úžasného období prožitého u babiček či někde s kamarády. Využijte toto období k získání nové energie pro další přípravu na novou sezónu.

Krásné prázdniny a skvělou dovolenou Vám všem.

Aktuality

  • 7. 12. 2023 Zrušení tréninku sólo kategorie dne 7.12.2023

    Z důvodu zápasu byl zrušen trénink sólo kategorie dne 7.12. Nahrazen bude 8.12. odpoledne. V sobotu 9.12. je přidán trénink.

  • 1. 12. 2023 8. lekce kurzu bruslení

    Závěrečná lekce podzimního kurzu bruslení se uskuteční v neděli 17.prosince 2023 v enteria areně (malá hala). A právě na tuto lekci bychom chtěli pozvat všechny účastníky v netradičním oblečení - v maskách.

    Neděle 17. prosince 2023 bude karnevalová lekce se začátkem v 14:45 - 15:30 hod pro skupinu "A" a tu 15:30 - 16:15 hodin vystřídá skupina "B".

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.