Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Potlesk zaplněné ČEZ Arény za Svět písniček a pohádek

16. prosince 2010

Den D pro pardubický krasobruslařský klub, jednotlivé závodnice a i pro trenérky nastal dnes. Dnes se již v 7 hodin sešli všichni účastníci dnešní show v prostrorách pardubické ČEZ Arény, kde se postupně připravovali na dopolední vystoupení, kterému předcházela ještě jedna zkouška ve velké hale, která tak byla uzavřena pro příchozí.

Po 8 hodině vyjely pardubické závodnice na led, aby ještě před samotným vystoupením stihly rozbruslení a ještě se ladily poslední choreografické prvky. V 9 hodin se již mohli první návštěvníci postupně usazovat na tribny ČEZ Arény tak, aby si mohli zajistit nejlepší výhled na ledovou plochu a tím i na jednotlivé vystupující.

Vzhledem k tomu, že na lední show přijížděly autobusy s žáky základních škol mimo Pardubice, dokonc i z Vysokého Mýta, bylo vzhledem k problémům na silnicích samotný program o několik minut odložen tak, aby i poslední návštěvníci měli možnost shlédnout celý program.

Naši lední show také navštívila i primátorka města Pardubice Štěpánka Fraňková, která svou účast potvrvdila již minulý týden. Jsme si vědomi vytíženosti paní primátorky a o to cenější a váženější je její dnešní návštěva naší revue. A nebyla to pouze návštěva, ale paní primátorka byla přímo účastna lední revue, neboť přímo na ledové ploše odpovídala na otázky moderátorky Majky Schillerové. A vzhledem k předvánočnímu času se rozhovor týkal tohoho svátečního času. Na závěr rozhovoru poděkoval předseda pardubckého klubu Petr Melichar paní primátorce za její návštěvu a předal ji květinu.

Samotná choreografie byla nesmírným zážitkem nejen pro samotné děti, ale také pro jejich doprovod. Zaznamenaly jsme reakce a ohlasy, kdy lední revue vehnala slzy dojetí, uznání a štěstí do očí mnoha návštěvníkům. Do ochozů pardubické ČEZ Arény si našlo cestu téměř 4 000 diváků. Děkujeme za jejich zájem a doufáme, že jsme naplnili jejich očekávání.

Naši lední revue navštívili také zástupci z České Třebové, kteří projevili zájem o stejné vystoupení lední revue, které se uskuteční v lednu.

Chěli bycho tímto poděkovat všem, kteří se podíleli jakýmkoliv způsobem na přípravě a zabezpečení naší lední revue - ať se jedná o přípravu a šití kostýmů, výrobu rekvizit, ale velké dík patří zejména trenérkám a samotným účinkujícím.

FOTOGALERII NAJDETE ZDE.

Aktuality

  • 19. 2. 2024 6. lekce kurzu bruslení

    6. lekce kurzu se uskuteční v neděli 25.února 2024 od 14:30 hod. v malé hale pardubické entheria areny.

    14:30 - 15:15 hod. ..............Skupina "A" 15:15 - 16:00 hod. ..............Skupina "B"

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.