Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Poslední příprava před odjezdem na Mistrovství světa do Göteborgu ve Švédsku

8. dubna 2012

O tom, že pardubické krasobruslení bude reprezentovat Českou republiku na světovém šampionátu ve Švédsku se mluví již od Mistrovství České republiky v synchronizovaném bruslení v Pardubicích, kdy skupina ORION Pardubice získala mistrovský titul a tím i letenku do Švédska.

Příprava na vrchol letošní krasobruslařské sezóny v synchronizovaném bruslení byla dlouhá, ale v úterý 10. dubna nastane den D, kdy letadlo s pardubickými krasobruslařkami, reprezentantkami České republiky, se odlepí od runwaye pražského letiště Ruzyně.

Všem, kteří kdy dělali nějaký sport je jasné, že příprava na tuto světovou akci nebyla jednoduchá a bylo potřeba vychytat veškeré drobné chybičky, které by znamenaly ztráty setin bodů a tím i možný propad na nižší příčky konečného hodnocení.

A všichni v Krasobruslařkém klubu Pardubice dělali maximum k tomu, aby výprava do Švédska byla připravena včas a bylo vše zajištěno pro samotný odlet a účast na šampionátu v Göteborgu. A my jsme se byli podívat na sobotním tréninku skupiny ORION Pardubice, kde jsme zachytili poslední momenty na pardubickém ledě před samotným odletem do dějiště světového šampionátu, mezi světovou elitu kam pardubické krasobruslení zcela určitě patří.Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.