Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Pardubické krasobruslařky konečně na domácím ledě

15. srpna 2011

Pondělí 15. srpna byl ve znamení začátku přípravy pardubických krasobruslařek na domácí půdě, resp. na ledě v Pardubicích. Do dnešního dne se připravovaly krasobruslařky mimo Pardubice a dnes nastal den D. A to se vším všudy….

Do pardubické ČEZ Arény začaly krasobruslařky přicházet již těsně po 7 hodině ranní, kdy jim byla "přidělena" šatna pro novou sezónu. Znamenalo to přinést si s sebou všechny věci, které jsou potřeba pro trénink na ledě i pro suchou přípravu. Již několik dní dopředu se různě kombinovalo, kdo a kde i s kým bude sedět.Takže hned při příchodu do šaten se každý podíval, jestli je ještě to zrovna jeho vybrané místo ještě volné a zda je výběr správný. Postupně do šatny přicházely nejen závodnice, ale i trenérky. Ty to měly jednodušší, neboť jejich místa jsou pro ostatní tabu a trenérky mají svá stálá místa.

Samozřejmě se našly i ty členky oddílu, které nezapomněly i na to, že se mají správně připravit dobrou snídani a při příchodu do šaten byl připraven pekáč buchet na uvítanou…. Některé fotky ukazují, že opravdu chutnaly.

Pak již ale začal čas přípravy pro trénink na ledě, bylo potřeba se přestrojit a první skupina vyrazila na led. Když se na ledě vystřídaly obě skupiny, byl čas pro suchou přípravu kombinovanou s technikou skoků.

Pak již byl čas vyhrazen pro odpočinek a oběd, který byl společný pro závodnice a trenérky v hotelu Sport, který je vedle pardubické ČEZ Arény. Po chvilce odpočinku po obědě již ale v půl druhé musely být závodnice připraveny pro další tréninkovou fázi, která představovala opět dělený trénink na ledě.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.