Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Opět jsme se předváděli a ledě.....

7. března 2011

Dnešní odpolední trénink byl v režim několika příprav. Nejdříve se na ledě zkoušela formace pro lední revui, která bude mít reprízu v pardubické ČEZ Aréně 17. března 2011. Další příprava volných jízd byla před Mistrovstvím České republiky žactva, které se ukusteční o víkendu v Brně. A další příprava byla před večerem......

Ptáte se proč před večere? Odpověď je jedoduchá. Pardubičtí hokejisté sehrají dnes večer v pořadí 3. utkání v play off, zároveň první před domácím publikem, a na toto utkání pozvali k vystoupení náš klub. A z odpoledního tréninku bylo zřejmé, kdo bude večer vystupovat.

Před vyprodaným pardubickým publikem se večer představila Bára Lahučká, která závodí za pardubický klub v kategorii juniorek. O tom, jak se jí vystoupení před pardubickým publikem povedlo můžete vidět na následujícím videu. Jedno je však jisté - pardubickému publiku, které přišlo dnes podpořit domácí hokejisty před soupeři ze Zlína se vystoupení Báry líbilo a na závěr její jízdy ji vyprovodilo z ledu aplausem zaplněné pardubické ČEZ Arény.

 

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.