Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Na ZODM 2016 máme zastoupení

16. ledna 2016

Zimní edice oblíbené Olympiády dětí a mládeže se koná v roce 2016 v Ústeckém kraji.

 

V olympijská sportoviště se 17. až 22. ledna promění hned pět míst v Ústeckém kraji. Lyžařský areál na Klínovci bude hostit akrobatické a sjezdové lyžování. Na své si přijdou i milovníci snowboardingu, právě v klínovském snowparku se spolu utkají vycházející sportovní mládežnické hvězdy z celé republiky. O pár desítek kilometrů níž v chomutovském zimním stadionu se uskuteční strhující zápasy v ledním hokeji. Chomutovský stadion bude navíc hostit i zahajovací a závěrečný ceremoniál. Ten zahajovací startuje už 17. ledna v 15 hodin. Chomutov bude i dějištěm dalších dvou ne zcela zimních soutěží, do městského divadla, které se promění v Olympijský dům, se sjedou ti nejlepší tanečníci a šachisté. V Ústeckém kraji je ale ještě jedno město, které je historicky spjaté s hokejem – Litvínov a právě na legendárním stadionu Ivana Hlinky, kde se na ledě proháněly takové hvězdy jako Robert Reichel, Martin Ručinský nebo Vladimír Růžička, se uskuteční další zápasy v ledním hokeji. Reprezentanty v krasobruslení a rychlobruslení přijďte určitě podpořit na mostecký zimní stadion. A v tratě na biatlon a běžecké lyžování se na týden promění golfový areál hotelu Krušnohorský dvůr na Cínovci.

 

Zimní olympiády dětí a mládeže v kraji Ústí nad Labem se zúčastní v kategori mladšího žactva Adam Špatenka (trenérka B. Úlehlová) a Karolína Ryšavá (trenérka O. Holubíková). V žákyních Pardubický kraj reprezentuje Nikola Rychtaříková (trenérka O. Holubíková). Trojici krasobruslařů doplňuje Monika Zyklová, která byla nominovaná v kategorii rychlobruslení mladšího žactva.

 

Všem přejeme mnoho úspěchů a budeme sledovat jejich počínání.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.