Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Mistrovství České republiky žactva je za námi.... sezóna 2010/2011 oficiálně skončila

14. března 2011

O víkendu se uskutečnilo v Brně Mistrovství České republiky žactva, které je považováno za ukončení letošní krasobruslařské sezóny 2010 / 2011. Svou účast v brněnské metropoli měl i náš klub, který do dějiště konání Mistrovstí vyslal nejen své členky, ale také významnou skupinu fanoušků.

Město Pardubice reprezentovaly v kategorii žačky Michaela Kocková, Kateřina Doubravová, Karolína Melicharová a Karolína Holštajnová. V kategorii žačky mladší pak byla jedinou zástupkyní našeho klubu Kateřina Kubištová.

Všechny naše krasobruslařky si vyzkoušely brněnský led již v sobotu, kdy se uskutečnila první část Mistrovství, závodnice předvedly své krátké programy. v neděli pak pokračovaly závodnice svými volnými jízdami.

Po kompletních závodech a závěrečném vyhlášení výsledků si nejlépe vedla Kateřina Kubištová, která díky svému výkonu a předvedení obsadila konečné 7, místo v kategorii žačky mladší. Její oddílové kamarádky v kategorii žačky se nejlépe umístily na 12. místě. To obsadila Michaela Kocková, na 13. místě skončila Kateřina Doubravová, 17. místo získala Karolína Melicharová a 23. místo pak Karolína Holštajnová.

Aktuality

  • 19. 2. 2024 6. lekce kurzu bruslení

    6. lekce kurzu se uskuteční v neděli 25.února 2024 od 14:30 hod. v malé hale pardubické entheria areny.

    14:30 - 15:15 hod. ..............Skupina "A" 15:15 - 16:00 hod. ..............Skupina "B"

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.