Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Mistrovský titul a pozvání na radnici

O tom, že pardubická skupina synchronizovaného bruslení ORION získala na únorovém Mistrovství České republiky 2012 v synchronizovaném bruslení mistrovský titul jste byli informováni nejen prostřednictvím webových stránek, ale také prostřednictvím sdělovacích prostředků.

Toto vítězství však neznamená potvrzení dominance na ledové ploše, ale pro pardubické krasobruslení to znamená také reprezentační povinnosti. Díky tomuto vítězství si členky skupiny ORION vybojovaly účast na dubnovém Mistrovství světa v Göteborgu ve Švédsku. Pardubické krasobruslení se tak vrací opět do pozic, kdy budou děvčata hrdě nosit znaky reprezentačního mužstva České republiky.

O tom, že Mistr České republiky v synchronizovaném bruslení pro rok 2012 se ví i na pardubické radnici, neboť právě z kanceláře primátorky města Pardubic MUDr. Štěpánky Fraňkové obdržela trenérka skupiny synchronizovaného bruslení Mgr. Jana Kindlová oficiální pozvání pro vítězky Mistrovství ČR 2012 v synchronizovaném bruslení a reprezentační mužstvo ČR při Mistrovství světa ve Švédsku - skupinu ORION - k přijetí primátorkou Statutárního města Pardubice MUDr. Štěpánkou Fraňkovou na pardubické radnici. V současné chvíli dochází k jednání o vhodném termínu, o kterém Vás následně budeme samozřejmě informovat.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.