Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Lední show Svět pohádek a písniček byla k vidění v České Třebové

21. ledna 2011

Dnes jsme se vžili do role divadelních herců, kteří vyjíždějí za svým publikem do různých měst. Ano, i naše závodnice si to vyzkoušely a dnes jsme na základě pozvání do České Třebové vystupovali na tamním zimním stadionu. A když už si nás pozvali s naší lední revue Svět pohádek a písniček, tak byla dohodnuta hned dvě vystoupení.

Spolupráce s organizátory v České Třebové byla vynikající, neboť nenechali nic náhodě. Postarali se o dopravu i občerstvení, které bylo připraveno pro naše členky a jejich nutný doprovod mezi oběmi vystoupeními. Po prvním vystoupení byl zajištěn oběd ve školní jídelně, která sousedí přímo se zimním stadionem. Polévka a smažený řízek s bramborem přišel všem k chuti a i na stadionu bylo skvělé občerstvení, které bylo pro náš oddíl připraveno v klubovně. Několik druhů bábovek, zákusky, chlebíčky a další laskominy - to vše bylo k dispozici po celou dobu. Samozřejmostí byla káva, čaj i nealkoholické nápoje a příjemní lidé, kteří se mohli "rozdat" pro naši maximální spokojenost.

První vystoupení bylo po žáky mateřských a základních škol dopoledne od 10 hodin, druhé odpolední ystoupení pro širokou veřejnost mělo začátek v 17 hodin. Obě vystoupení byla vyprodána.

Ze strany trenérek nastaly krušné chvilky, když se ze základní skupiny, která vystupuje v lední reuve, omluvily hned tři závodnice. Ale nakonec jsme to zvládli. Chybějící místa byla doplněna a rychle  nastudována dalšími členkami našeho oddílu. Českotřebovské vystoupení bylo ze strany organizáborů doplněno o vystoupení členek krožku krasobruslení s choreografií Když jde malý bobr spát, které nastudovaly členky kroužku pod dohledem Adély Kloučkové (členka Krasobruslařského klubu Pardubice), která si po závěrečné "děkovačce" při odpoledním vystoupení střihla ještě rozhovor pro televizi.

Musíme konstatovat, že svůj dík si zalouží i moderátorka obou představení, kterou byla Magda Peterková. Ta svými vstupy před jednotlivými vystoupeními dokázala navodit skvělou atmosféru a její kontakt s publikem byl také skvělý.

Velké dík patří také rodičům pardubických závodnic, kteří přijeli do České Třebové a pomáhali se zdárným průběhem celého programu, když pomáhali nejen s převlékáním jednotlivým závodnicím a přípravou rekvizit pro jednotlivá vystoupení, ale také s dozorem našich menších závodnic v čase mezi jednolivými vystoupeními.

Malou ukázku českotřeboského vystoupení Vám přinášíme na našich stránkách a fotogalerii z vystoupení v České Třebové najdete zde:

 

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.