Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Lední revue Svět písniček a pohádek bude také v České Třebové

5. ledna 2011

Po úspěšném vystoupení pardubických krasobruslařek s jejich novou choreografií lední show Svět pohádek a písniček v pardubické ČEZ Aréně dne 16. prosince 2010 bude mít tato akce svou reprízu, která se uskuteční v pátek 21. ledna 2011 na zimním stadionu v České Třebové.

A o tom, že se zástupcům organizátora z České Třebové naše revue líbila svědčí skutečnost, že do České Třebové jsou naplánovány hned dvě vystoupení. První vystoupení bude od 10 hodin a je určeno pro mateřské a základní školy Českotřebovska, druhé vystoupení je od 17 hodin a je pro širokou veřejnost.

Jsme rádi, že se tato dlouhodobě připravovaná a nacvičovaná akce má své další obdivovatele a zájemce o další vystoupení. Jsme přesvědčeni, že stejně jako v pardubické ČEZ Aréně, kterou navštívilo bezmála 4 000 dětí a jejich doprovodu, bude i zimní stadion v České Třebové zcela zaplněn a bude opět skvělá atmosféra, která bude dokreslovat pohádkové dění na ledě.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.