Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Krasobruslařky a BEACH TOUCH RAGBY PARDUBICE 2010

20. září 2010

V sobotu 18.9 2010 se členky našeho oddílu zúčastnili 2.ročníku turnaje v „BEACH TOUCH RAGBY PARDUBICE 2010“.

Turnaje deseti týmů se zúčastnili: Karolína Holštajnová, Karolína Melicharová, Kateřina Ševcová, Kateřina Doubravová, Kateřina Kubištová, Michaela Kocková, Nikola Rychtaříková, Vendy Hooper s tátou (kapitánem týmu).

Naše holky podaly velmi slušný, nebojácný a taktický výkon mezi staršími účastníky turnaje. Děvčata svým pohybem a obratností občas protivníkovi zamotaly hlavu a tím často získávaly rozhodující body. Jediným zástupcem mužského pohlaví mezi krásnými děvčaty byl p. Hooper, který předával na hřišti hráčkám taktické zkušenosti ze své sportovní kariéry.

Náš tým dokázal porazit i soupeře starší generace a tím „neskončil“ na posledním místě.

Pro náš tým to byla první společná akce tohoto typu a už se těší na další ročník daného turnaje, na který se ještě lépe připraví a dostanou se na vysněnou bednu pro medaile.

Fotogalerii najdete zde.

Aktuality

  • 1. 12. 2023 8. lekce kurzu bruslení

    Závěrečná lekce podzimního kurzu bruslení se uskuteční v neděli 17.prosince 2023 v enteria areně (malá hala). A právě na tuto lekci bychom chtěli pozvat všechny účastníky v netradičním oblečení - v maskách.

    Neděle 17. prosince 2023 bude karnevalová lekce se začátkem v 14:45 - 15:30 hod pro skupinu "A" a tu 15:30 - 16:15 hodin vystřídá skupina "B".

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.