Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Krasobruslařka Míša Kocková se nominovala na MČR juniorů

Krasobruslařka Míša Kocková se nominovala na MČR juniorů, které se koná již tento víkend v Příbrami.

Přestože věkově patří Míša ještě do kategorie žaček, rozhodla se letos změřit síly se staršími děvčaty v juniorské kategorii. Mezi juniorkami si vůbec nevedla špatně. Do krátkého programu i volné jízdy zařadila dvojitého Axla. A především vysoké známky za programové komponenty ji v celorepublikovém žebříčku zajistily umístění mezi nejlepšími krasobruslařkami a tím i účast na MČR juniorů, které se koná již o tomto víkendu v Příbrami.

Vyrušili jsme Míšu v její náročné přípravě a položili několik otázek.

 

Jak pro Tebe bylo náročné nominovat se na MČR juniorů?

Letos se sešlo v kategorii víc děvčat než obvykle. Mnoho z nich trénuje i v zahraničí. Každý závod byl velmi náročný, ale nakonec se zadařilo.

 

S jakým cílem pojedeš na MČR?

Chtěla bych předvést to, co na trénincích a jízdy si pořádně užít.

 

Jak probíhá příprava před MČR?

S paní trenérkou ing. J. Skřivánkovou se snažíme zlepšit hlavně techniku skoků. Důležitá je ale i celková dobrá kondice a ladnost pohybů. Chodím na taneční aerobic a na K2.

 

Jak po této náročné přípravě regeneruješ a odpočíváš?

Na odpočinek není moc času. Vrcholí nejen příprava před MČR, ale blíží se také pololetní vysvědčení. A navíc mě už dva týdny trápí nachlazení. Ve volných chvílích piju horký čaj a dopřávám si regenerační koupele.

 

Máš nějaké speciální rituály před závodem?

Rituál snad ani ne. Vozím si sebou zlaté prasátko a plyšovou žirafu a ti mi připomínají, že na mě myslí lidé, kteří nemohou být zrovna se mnou.

Aktuality

  • 7. 12. 2023 Zrušení tréninku sólo kategorie dne 7.12.2023

    Z důvodu zápasu byl zrušen trénink sólo kategorie dne 7.12. Nahrazen bude 8.12. odpoledne. V sobotu 9.12. je přidán trénink.

  • 1. 12. 2023 8. lekce kurzu bruslení

    Závěrečná lekce podzimního kurzu bruslení se uskuteční v neděli 17.prosince 2023 v enteria areně (malá hala). A právě na tuto lekci bychom chtěli pozvat všechny účastníky v netradičním oblečení - v maskách.

    Neděle 17. prosince 2023 bude karnevalová lekce se začátkem v 14:45 - 15:30 hod pro skupinu "A" a tu 15:30 - 16:15 hodin vystřídá skupina "B".

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.