Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Je za námi další závodní víkend.....

6. března 2011

Je právě neděle večer a pro pardubické závodnice to znamená jediné - opět je za nimi jeden z dalších závodních víkendů, které některé závodnice trávily na závodech a jiné absolvovaly klasický tréninkový rytmus. Ale jedno měly závodnice v žákovských kategoriích společné - ladění formy před Mistrovstvím České republiky žactva.

A právě Mistrovství ČRse uskuteční příští týden v Brně, kam se většina našich závodnic kvalifikovala. A jak vlastně dopadly víkendové závody?

Jedna pardubická výprava odjela do Prostějova, kde se v rámci závodů Českého poháru  Poháru ČKS účastnily závodů Velké ceny Prostějova. V Českém poháru závodila Tereza Uhlířová (3. místo z 21 závodnic) v kategorii nováčci mladší, v Poháru ČKS v kategorii nováčci pak závodila Adéla Pejchová (4. místo z 9 závodnic) a v kategorii mladší žačky v Poháru ČKS pak Kateřina Kubištová (1. místo) a Markéta Rejmanová (5. místo).

O tomto víkendu se také uskutečnil závod Poháru ČKS 1. ročník Ledečské piruety, kde pardubický klub reprezentovala v kategorii nejmladší žačky Adéla Doubravová (2. místo) a v kategorii nováčci Petra Morávková (2. místo).

 

Velká cena Prostějova, Prostějov
Nováčci Pohár ČKS      PEJCHOVÁ Adéla                   4. místo
Nováčci mladší           Český pohár            UHLÍŘOVÁ Tereza 3. místo
Mladší žačky Pohár ČKS KUBIŠTOVÁ Kateřina             1. místo
REJMANOVÁ Markéta 5. místo
       
1. ročník Ledečské piruety, Ledeč nad Sázavou
Nejmladší žačky Pohár ČKS DOUBRAVOVÁ Adéla 2. místo
Nováčci Pohár ČKS MORÁVKOVÁ Petra 2. místo

Aktuality

  • 7. 12. 2023 Zrušení tréninku sólo kategorie dne 7.12.2023

    Z důvodu zápasu byl zrušen trénink sólo kategorie dne 7.12. Nahrazen bude 8.12. odpoledne. V sobotu 9.12. je přidán trénink.

  • 1. 12. 2023 8. lekce kurzu bruslení

    Závěrečná lekce podzimního kurzu bruslení se uskuteční v neděli 17.prosince 2023 v enteria areně (malá hala). A právě na tuto lekci bychom chtěli pozvat všechny účastníky v netradičním oblečení - v maskách.

    Neděle 17. prosince 2023 bude karnevalová lekce se začátkem v 14:45 - 15:30 hod pro skupinu "A" a tu 15:30 - 16:15 hodin vystřídá skupina "B".

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.