Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Druhé místo i s handicapem v Nymburku

30. ledna 2012

O uplynulém víkendu se uskutečnili další krasobruslařské závody. Jak to tak bývá v poslední době zvykem, rozjely se pardubické krasobruslařky opět do různých koutů České repuliky. Tentokrát se závody uskutečnily ve středních Čechách a jižní Moravě v Břeclavi.

Nejpočetnější delegace pardubického krasobruslení se zúčastnila XXIV. ročníku Nymbruské stuhy, kam odjelo celkem osm závodnic v celkem 3 věkových kategoriích. V závodě Poháru ČKS kategorii Nejmladší žačky obsadila krásné 4. místo Adéla Pejchová. V kategorii Nováčci mladší pak závodilo celkem šest závodnic pardubického klubu s konečným umístěním následovně: Denisa Kadlecová (10. místo), Monika Zyklová (11. místo), Nicol Zyklová (13. místo), Krystína Moličová (14. místo), Karolína Ryšavá (16. místo) a Michaela Heřmanová (18. místo). 

Velké rozruch způsobil závod Českého poháru v kategorii Nováčci, kterého se zúčastnila pardubická závodnice Tereza Uhlířová. Ta právě způsobila napětí při své volné jízdě, když více jak polovinu jízdy absolvovala nevědomky s rozvázanou bruslí. Všichni, kteří sledovali její volnou jízdu již pevně věřili, že svou jízdu dojede bez zranění. I s tímto hendicapem obsadila konečné 2. místo.

Víkendové závody pokračovaly také v Břeclavi, kam odjela jediná zástupkyně pardubického krasobruslení. Nikola Rychraříková odjela na břeclavské závody XXIII. ročníku Břeclavské ceny v kategorii nejmladší žačky A sbírat jedny z posledních možných bodů, které by tak Nikole umožnily účast na Mistrovství ČR žactva. Závod se jí povedl a s konečným 11. místem je spokojenost.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.