Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Dnes jsme bruslili i na zmrzlinu....

3. června 2011

Dnešní páteční trénink byl tak trošku jiný za účelem zpestření posledních tréninkových dní. Pardubické krasobruslařky vyrazily na bruslích podél Labe směr Kunětická hora. Ano, uhodli jste správně - nejely na klasických krasobruslařských bruslích, ale využily pro přípravu inline brusle.

A ten, kdo zná stezky pro inline brusle a kola proti proudu řeky Labe musí uznat, že při dnešním krásném počasí to byl dobrý nápad. A aby toho nebylo málo, tak v Rábech si všichni účastníci koupili vynikající točenou zmrzlinu - vanilkovou, kaktusovou nebo míchanou. Bylo to dobré osvěžení před zpáteční cestou, která ještě všechny čekala, neboť start a cíl byl u pardubické ČEZ Arény. A limit byl daný, protože návrat musel být mezi 17:30 a 17:45 hod, neboť některé pardubické krasobruslařky a trenérky museli stihnout trénink od 18 hodin. A nebyl to trénink obyčejný. Jednalo se o trénink na závody dračích lodí. Proto se musela děvčata přesunout od zimního stadionu do prostoru loděnice na soutoku Labe s Chrudimkou, kde následně nastoupila posádka dračí lodě do lodě a vydala se na tréninkové kilometry proti proudu.

 

 

Aktuality

  • 19. 2. 2024 6. lekce kurzu bruslení

    6. lekce kurzu se uskuteční v neděli 25.února 2024 od 14:30 hod. v malé hale pardubické entheria areny.

    14:30 - 15:15 hod. ..............Skupina "A" 15:15 - 16:00 hod. ..............Skupina "B"

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.