Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Diváci si vyžádali reprízu lední revue ... aneb repríza lední revue Svět pohádek a písniček v pardubické ČEZ Aréně

TISKOVÁ ZPRÁVA

Svět pohádek a písniček je název lední revue, jejíž repríza bude k vidění ve čtvrtek 17. března od 17 hodin v pardubické ČEZ Aréně. Po úspěšných krasobruslařských vystoupeních v Pardubicích a České Třebové si lední show plnou muzikálových a pohádkových melodií vyžádali sami diváci.

„První krasobruslařské vystoupení se konalo v prosinci loňského roku v pardubické ČEZ Aréně a bylo určeno pro žáky základních a mateřských škol. Představení mělo velký úspěch, a proto byl krasobruslařský klub letos v lednu pozván do České Třebové, kde byla domluvena dvě vystoupení,“ zhodnotil úspěchy Pavel Uhlíř  člen výboru Krasobruslařského klubu Pardubice.

Březnové vystoupení v pardubické ČEZ Aréně si vyžádali sami diváci, kteří klub doslova zavalili dotazy a žádostmi o další vystoupení. Ve snaze vyjít vstříc publiku Krasobruslařský klub Pardubice naplánoval další reprízu Světu pohádek a písniček. Na ledě v ČEZ Aréně se předvedou pardubické krasobruslařky, které secvičily nejrůznější choreografie inspirované pohádkovými a muzikálovými melodiemi.

„Krasobruslařky nastudovaly choreografie pohádek Mrazík, Princezna ze mlejna, Sněhurka a sedm trpaslíků, muzikálu Pomáda či písně Pátá. Návštěvníci se mohou těšit také na show Michaela Jacksona,“ přiblížil program Pavel Uhlíř.

Své umění na ledě ČEZ Arény předvedou pěti až čtrnáctileté členky Krasobruslařského klubu Pardubice. Diváci uvidí medailistky z Mistrovství České republiky v žákovských kategoriích sóĺového i skupinového synchronizovaného bruslení. Na led vyjedou také seniorské závodnice skupiny synchronizovaného bruslení ORION, ta několikrát reprezentovala pardubické i české krasobruslení na mistrovství světa.

Více informací o akci najdete na stránkách www.krasopce.cz. Vstupenky za jednotnou cenu 50,- Kč je možné zakoupit v Informačním centru Pardubice nebo prostřednictvím www.ticketportal.cz.

Ukázku z lední revue můžete vidět na ukázkách níže z vystoupení v České Třebové. V pardubické ČEZ Aréně je to ještě umocněno skvělými světelnými efekty a úplným zatemněním.

Aktuality

  • 19. 2. 2024 6. lekce kurzu bruslení

    6. lekce kurzu se uskuteční v neděli 25.února 2024 od 14:30 hod. v malé hale pardubické entheria areny.

    14:30 - 15:15 hod. ..............Skupina "A" 15:15 - 16:00 hod. ..............Skupina "B"

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.