Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Další závodní víkend .... Praha a Nymburk

23. ledna 2011

I tento víkend byl pro pardubické krasobruslařky tím závodním. Některé závodnice se zúčastnily závodů Českého poháru v Praze, jiné pro změnu také ve Středočeském kraji, tentokrát v Nymburce. Nejvyššího ocenění mezi rozhodčími si z Prahy odvezla v kategorii juniorek Bára Lahučká.

Začněme výsledky z Nymburka, kde pardubické krasobruslení reprezentovaly v kategorii žačky nejmladší Nikola Rychtaříková a Adéla Makarová. Na stupně vítězů se probojovala prvně jmenovaná, Nikolka Rychtaříková obsadila krásné 2. místo a na 6. místě se umístila Adélka Makarová.

Při VC Prahy jsme měli početnější zastoupení, celkem 8 závodnic, které závodily ve čtyřech věkových kategoriích. V kategorii žačky nejmladší, žačky mladší, žačky a juniorky. Na nejvyšší stupínek se probojovala v kategorii juniorek Bára Lahučká, v kategorii žačky se na 8 místě umístila Káťa Doubravová, na 14. místě Károlína Melicharová a na 16. místě Karolína Holštajnová, v kategori žačky mladší se na 7. místě umístila Kateřina Kubištová, na 19. místě Markéta Rejmanová a v kategorii žačky nejmladší se umístila na 13. místě Adéla Doubravová a na 21. místě Anna Plšková.

 

XXIII. ročník Nymburské stuhy, Nymburk
Žačky nejmladší            Český pohár              RYCHTAŘÍKOVÁ Nikola                            2. místo
    MAKAROVÁ Adéla 6. místo

 

 

XXX. ročník VC Prahy
Žačky nejmladší Český pohár DOUBRAVOVÁ Adéla 13. místo
PLŠKOVÁ Anna 21. místo
Žačky mladší Český pohár KUBIŠTOVÁ Kateřina 7. místo
REJMANOVÁ Markéta 19. místo
Žačky Český pohár DOUBRAVOVÁ Kateřina 8. místo
MELICHAROVÁ Karolína 14. místo
HOLŠTAJNOVÁ Karolína 16. místo
Juniorky Český pohár LAHUČKÁ Barbora 1. místo
       

Aktuality

  • 7. 12. 2023 Zrušení tréninku sólo kategorie dne 7.12.2023

    Z důvodu zápasu byl zrušen trénink sólo kategorie dne 7.12. Nahrazen bude 8.12. odpoledne. V sobotu 9.12. je přidán trénink.

  • 1. 12. 2023 8. lekce kurzu bruslení

    Závěrečná lekce podzimního kurzu bruslení se uskuteční v neděli 17.prosince 2023 v enteria areně (malá hala). A právě na tuto lekci bychom chtěli pozvat všechny účastníky v netradičním oblečení - v maskách.

    Neděle 17. prosince 2023 bude karnevalová lekce se začátkem v 14:45 - 15:30 hod pro skupinu "A" a tu 15:30 - 16:15 hodin vystřídá skupina "B".

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.