Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Zimní kurz bruslení pro děti i dospělé bude zahájen 17.1.2016

10. ledna 2016

Jak jsme Vás informovali prostřednictvím našich webových stránek, připravuje Krasobruslařský klub Pardubice další sérii kurzu bruslení.

Pro všechny, kteří se chtějí naučit bruslit či zdokonalit v bruslení jsme připravili kurz bruslení, který začne svou první lekcí v pardubické Tipsport areně již v neděli 17. 1. 2016 v Tipsport areně ve malé hale, zápis a placení v šatně pro veřejnost - hned u vchodu z parkoviště. Brusle a teplé oblečení sebou.

1. lekce:

Skupina "A" 14:15 - 15:00

placení kurzovného 13:30 - 14:15 .....800 Kč/ 8 lekcí

Skupina "B" 15:00 - 15:45

placení kurzovného 14:15 - 15:00.....800 Kč/ 8 lekcí

K placení si prosím připravte přesnou částku. Děkujeme.

Po zaplacení dostane každý kartičku se svým jménem. Kartičku musí nosit na každou lekci. Bez kartičky nelze pustit na led. Vezměte si sebou prosím zavírací špendlík na připevnění kartičky.

Není možné platit jednotlivé lekce.

Vzhledem k tomu, že přihlašování do kurzu stále ještě probíhá, pošleme rozdělení do skupin v pátek, po uzavření přihlášek.

Rozdělení je pouze časové. V rámci každé skupiny (A, B) jsou děti rozdělené do skupinek podle úrovně bruslení od úplných začátečníků po pokročilé.


UPOZORNĚNÍ: Bruslíme zpravidla v neděli odpoledne. Výjimečně se může stát, že nám vyjde led pouze dopoledne. Čas zahájení jednotlivých lekcí se může lišit. Přesné termíny známe vždy týden předem, proto sledujte informace ke kurzu na našich stránkách www.krasopce.cz, kde najdete termíny následující lekce.

Aktuality

  • 3. 1. 2022 Zahájení zimního kurzu bruslení odloženo!!

    Zahájení zimního kurzu bruslení v neděli 9.ledna 2022 je odloženo vzhledem k technickým problémům na malé hale pardubické enteria areny. Lekce bude následovně nahrazena cca za 14 dní. Více informací bude uvedeno na web stránkách našeho oddílu.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.