Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Životní jubileum Miroslava Blaťáka

24. dubna 2024

Dnes oslaví své krásné životní jubileum předseda pardubického klubu krasobruslení a ředitel několika posledních sportovních akcí, ať se již jednalo o klasické krasobruslařské závody nebo mistrovství ČR a zřejmě nejvytížinější muž klubu Ing. Miroslav Blaťák.

Právě na bedrech Miroslava Blaťáka je největší břímě v souvislosti s organizací závodů klubu a Mistrovství ČR v kategorií sólistí a také a Mistrovství ČR v synchronizovaném bruslení.

Dnes je tomu přesně 60 let ode dne narození Miroslava Blaťáka. Rádi bychom popřáli Mirkovi mnoho elánu do dalších let v čele krasobruslařského oddílu, pevné nervy a pevné odhodlání v dalším směřování pardubického krasobruslení směrem k veřejnosti a skvělým výsledkům členů klubu. Všechna tato činnost, kterou Mirek vykonává nejen pro klub, ale i pro svou rodinu, pro kterou je také pevným pilířem, se neobejde bez potřebného štěstí a zdraví.

Všechno nejlepší v příštích letech, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti do další let......

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.