Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Z pohádky do pohádky - lední revue se uskuteční 1.2.2017 (bližší informace)

17. ledna 2017

Lední revue Lední revue

Dobrý den,

v závěru loňského roku jsme Vás zvali na dětskou lední revui „Z pohádky do pohádky“,

která se uskuteční ve středu 1.2.2017 od 9,30 hodin ve velké hale Tipsport areny Pardubice.

 

Představení dětské lední revue „Z pohádky do pohádky“ je určené zejména dětem mateřských škol a žákům 1.stupně základních škol. Lední revui pro Vás připravili členové  Krasobruslařského klubu Pardubice na motivy známých pohádkových melodií. Před dětskými diváky na ledové ploše ožije v trochu netradiční formě lední revue řada populárních pohádkových melodií.


Mottem celé akce je heslo „děti dětem“ a v tomto duchu je také naše show připravena. Hlavními aktéry budou zejména děti ve věku od 6 do 15 let – členové Krasobruslařského klubu Pardubice (často také žáci a žákyně Vaší školy). V řadě vystupujících uvidíte nejen účastníky Mistrovství ČR v žákovských kategoriích sólového bruslení, ale i ty nejmenší absolventy naší krasobruslařské přípravky, pro které to bude jejich první vystoupení na veřejnosti. Představí se rovněž závodnice pardubických skupin synchronizovaného bruslení AVALANCHE a POLÁRKY. Naším cílem je dětské diváky nejenom pobavit, ale také před veřejností i svými spolužáky ukázat výsledky tvrdé tréninkové přípravy našich závodníků trochu jinak, než pouze v rámci sportovních soutěží a v neposlední řadě zpopularizovat krasobruslení jako náročný, ale krásný sport. Naše vystoupení navazuje na podobné akce, která se uskutečnily v minulých letech v Pardubicích, České Třebové a Hradci Králové a která se setkaly s velkým zájmem dětí i dospělých. Vzhledem k tomu, že svým pojetím se jedná o akci ne zcela běžnou, věříme, že o její návštěvu projevíte zájem a Vaši žáci pomohou zaplnit ochozy velké haly pardubické Tipsport areny a přispějí k vytvoření příjemné atmosféry při vystoupení.

 

Organizační informace:

 

Vstupné činí 50,- Kč / 1 osobu (pedagogický doprovod zdarma).  Vstupné je možné uhradit hromadně (vždy za třídu) v hotovosti na místě (při vstupu do TSA) nebo předem bezhotovostně na účet KK Pardubice (nejdéle však do 27.1.2017). Při úhradě pedagogický doprovod obdrží stvrzenku o zaplacení a dále hromadnou vstupenku (vždy pro 1 třídu) s uvedením počtu dětí a doprovodu. Pro MŠ a ZŠ hradící vstupné bezhotovostně  na účet KKP (uveďte, prosím podrobnosti k platbě v návratce) budou hromadné vstupenky připraveny u označeného stolu při vstupu do TSA. Zde si budou moci zakoupit individuální vstupenky rovněž případní samostatně příchozí diváci (např. prarodič s vnoučetem). 

 

Vstup do TSA bude umožněn pouze hlavním vchodem, který bude otevřen až od 8,45 hodin.

Vstupenky nejsou číslovány (obsazení míst je libovolné), hlediště bude zaplňováno postupně. V prostorách TSA Pardubice se, prosím, řiďte pokyny pořadatelské služby a rovněž Návštěvním řádem TSA Pardubice. Za děti odpovídá pedagogický (či jiný) doprovod.

 

V případě potřeby bude možné autobus (pro mimopardubické MŠ a ZŠ) zdarma zaparkovat na parkovišti TSA (za závorou) na pravé straně u tribuny - případný požadavek na parkování autobusu uveďte rovněž do přiložené návratky.

 

Z organizačních důvodů Vás prosíme o zaslání vyplněné přiložené Návratky, kde prosím vyplňte požadované údaje (název Vaší MŠ či ZŠ, počet dětí a počet pedagogického doprovodu, údaj o zvoleném způsobu úhrady vstupného, případný požadavek na parkování autobusu, apod.). V případě, že toto návratku budete zasílat za celou Vaši školu, prosíme uvést i počet tříd (např. 250 žáků + 10 doprovod, celkem 10 tříd). Hromadné vstupenky u vstupu budou vydávány vždy pro 1 třídu.

 

Vyplněnou návratku nám, prosím, zašlete zpět nejpozději do 23.01.2017 zpět na adresu  miroslav.blatak@email.cz a současně v kopii i na klubovou adresu info@krasopce.cz.

Tuto návratku nám, prosím, zašlete i v případě, že jste již účast potvrzovali či počty uváděli.

 

Těšíme se na Vaši hojnou účast!

 

S přáním příjemného dne

 

Ing. Miroslav Blaťák

předseda Krasobruslařského klubu Pardubice

 

Aktuality

  • 7. 12. 2023 Zrušení tréninku sólo kategorie dne 7.12.2023

    Z důvodu zápasu byl zrušen trénink sólo kategorie dne 7.12. Nahrazen bude 8.12. odpoledne. V sobotu 9.12. je přidán trénink.

  • 1. 12. 2023 8. lekce kurzu bruslení

    Závěrečná lekce podzimního kurzu bruslení se uskuteční v neděli 17.prosince 2023 v enteria areně (malá hala). A právě na tuto lekci bychom chtěli pozvat všechny účastníky v netradičním oblečení - v maskách.

    Neděle 17. prosince 2023 bude karnevalová lekce se začátkem v 14:45 - 15:30 hod pro skupinu "A" a tu 15:30 - 16:15 hodin vystřídá skupina "B".

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.