Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Ocenění trenérky Jany Skřivánkové

16. ledna 2017

Další ročník ankety o Nejúspěšnější sportovce Pardubicka 2016 již zná své vítěze. Oceněno bylo celkem 20 jednotlivců, šest družstev a ceny si odneslo také šest trenérů. Nových členů se dočkala i takzvaná Síň slávy pardubického sportu, do které přibyli vynikající hokejový hráč a trenér Zdeněk Uher a trenér Luboš Bulušek, který se podílel na jediném titulu pardubických basketbalistů v historii. Slavnostního večera se zúčastnili také náměstci primátora Jakub Rychtecký s Jiřím Rozinkem a dorazila i náměstkyně ministryně školství pro sport Simona Kratochvílová. Mezi oceněné trenéry se zařadila také naše trenérka Jana Skřivánková.

 

Trenéři:

  • Jana Skřivánková, krasobruslení, Krasobruslařský klub Pardubice

aktivní trenérkou krasobruslení od 1972 (téměř 45 let) – trenérka skupiny ORION (osmkrát Mistr ČR v SSB, osmkrát účast na MS – dvakrát 10. místo)

  • Tomáš Bartošek, basketbal, BK Pardubice

trenér kadetů U17 (3. místo), trenér prvoligového týmu dospělých (vítěz Českého poháru, 3. místo v lize)

  • Jaroslav Jón, atletika, Hvězda Pardubice

trenér mládežnické reprezentantky Lada Vondrové a dorostence Jana Volejníka, jeho tréninková skupina má 18 členů. Vedoucí A družstva žen (extraliga) a družstva dorostenek.

  • Jiří Mašík, hokejbal, HBC Autosklo HAK Pardubice

trenér extraligového hokejbalového A týmu mužů (jako první v historii českého hokejbalu dosáhl triple – v jednom roce vítězství v Českém poháru, v nejvyšší extraligové soutěži i v Superpoháru (v souboji mistrů české a slovenské nejvyšší soutěže).

  • Jiří Paleta, veslování, ČVK Pardubice  

dlouholetý trenér mládeže  v ČVK Pardubice, v současnosti trenér mladšího žactva, organizátor „Školního poháru“, kterým prošlo kolem 450 dětí z téměř všech ZŠ  z Pardubic.

  • Eva Veverková, sportovní gymnastika, TJ Lokomotiva Pardubice

30 let trénuje v oddíle TJ Lokomotiva Pardubice sportovní gymnastiku, posledních pětkrát let vede přípravný oddíl  a trénuje nejmladší žákyně (životní jubileum 70 let)

 

Aktuality

  • 3. 1. 2022 Zahájení zimního kurzu bruslení odloženo!!

    Zahájení zimního kurzu bruslení v neděli 9.ledna 2022 je odloženo vzhledem k technickým problémům na malé hale pardubické enteria areny. Lekce bude následovně nahrazena cca za 14 dní. Více informací bude uvedeno na web stránkách našeho oddílu.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.