Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Ocenění trenérky Jany Skřivánkové

16. ledna 2017

Další ročník ankety o Nejúspěšnější sportovce Pardubicka 2016 již zná své vítěze. Oceněno bylo celkem 20 jednotlivců, šest družstev a ceny si odneslo také šest trenérů. Nových členů se dočkala i takzvaná Síň slávy pardubického sportu, do které přibyli vynikající hokejový hráč a trenér Zdeněk Uher a trenér Luboš Bulušek, který se podílel na jediném titulu pardubických basketbalistů v historii. Slavnostního večera se zúčastnili také náměstci primátora Jakub Rychtecký s Jiřím Rozinkem a dorazila i náměstkyně ministryně školství pro sport Simona Kratochvílová. Mezi oceněné trenéry se zařadila také naše trenérka Jana Skřivánková.

 

Trenéři:

 • Jana Skřivánková, krasobruslení, Krasobruslařský klub Pardubice

aktivní trenérkou krasobruslení od 1972 (téměř 45 let) – trenérka skupiny ORION (osmkrát Mistr ČR v SSB, osmkrát účast na MS – dvakrát 10. místo)

 • Tomáš Bartošek, basketbal, BK Pardubice

trenér kadetů U17 (3. místo), trenér prvoligového týmu dospělých (vítěz Českého poháru, 3. místo v lize)

 • Jaroslav Jón, atletika, Hvězda Pardubice

trenér mládežnické reprezentantky Lada Vondrové a dorostence Jana Volejníka, jeho tréninková skupina má 18 členů. Vedoucí A družstva žen (extraliga) a družstva dorostenek.

 • Jiří Mašík, hokejbal, HBC Autosklo HAK Pardubice

trenér extraligového hokejbalového A týmu mužů (jako první v historii českého hokejbalu dosáhl triple – v jednom roce vítězství v Českém poháru, v nejvyšší extraligové soutěži i v Superpoháru (v souboji mistrů české a slovenské nejvyšší soutěže).

 • Jiří Paleta, veslování, ČVK Pardubice  

dlouholetý trenér mládeže  v ČVK Pardubice, v současnosti trenér mladšího žactva, organizátor „Školního poháru“, kterým prošlo kolem 450 dětí z téměř všech ZŠ  z Pardubic.

 • Eva Veverková, sportovní gymnastika, TJ Lokomotiva Pardubice

30 let trénuje v oddíle TJ Lokomotiva Pardubice sportovní gymnastiku, posledních pětkrát let vede přípravný oddíl  a trénuje nejmladší žákyně (životní jubileum 70 let)

 

Aktuality

 • 19. 2. 2024 6. lekce kurzu bruslení

  6. lekce kurzu se uskuteční v neděli 25.února 2024 od 14:30 hod. v malé hale pardubické entheria areny.

  14:30 - 15:15 hod. ..............Skupina "A" 15:15 - 16:00 hod. ..............Skupina "B"

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.