Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Tréninky

03. týden

« Leden Leden »

16. 01. 2023 - 22. 01. 2023

Tisk stránky

Pondělí­ 16.1.2023

Malá hala
čas: 12:15-13:30 Sólista

Poznámky: ZODM+SCM

Malá hala
čas: 15:30-16:00 Sólista

Poznámky: Skupina "B" + přípravka

Malá hala
čas: 16:00-16:30 Sólista

Poznámky: Skupina "A"

Malá hala
čas: 16:15-17:00 Sólista

Poznámky: Skupina "B" + přípravka

Malá hala
čas: 16:45-17:30 Sólista

Poznámky: Skupina "A"

Úterý 17.1.2023

Malá hala
čas: 8:00-9:00 Sólista

Poznámky: ZODM+SCM

Malá hala
čas: 12:00-13:00 Sólista

Poznámky: Skupina "B"

Malá hala
čas: 12:30-13:30 Sólista

Poznámky: Skupina "A"

Malá hala
čas: 17:00-18:30 Sólista

Poznámky: Tělocvična (ZŠ br. Veverků)

Malá hala
čas: 19:00-20:00 Sólista

Poznámky: Skupina "A"

Středa 18.1.2023

Malá hala
čas: 15:30-16:00 Sólista

Poznámky: Skupina "B" + přípravka

Malá hala
čas: 16:00-16:30 Sólista

Poznámky: Skupina "A"

Malá hala
čas: 16:15-17:00 Sólista

Poznámky: Skupina "B" + přípravka

Malá hala
čas: 16:45-17:45 Sólista

Poznámky: Skupina "A"

Čtvrtek 19.1.2023

Malá hala
čas: 12:00-12:30 Sólista

Poznámky: ZODM+SCM

Malá hala
čas: 12:30-13:15 Sólista

Poznámky: Skupina trenérky Petrementové + Holubíkové

Malá hala
čas: 13:00-13:45 Sólista

Poznámky: Skupina trenérky Skřivánkové a Úlehlové

Malá hala
čas: 17:45-19:00 Sólista

Poznámky: Tělocvična (ZŠ br. Veverků)

Malá hala
čas: 21:00-23:00 AVALANCHE

Poznámky:

Pátek 20.1.2023

Malá hala
čas: 18:45-19:15 Sólista

Poznámky: Skupina "B"

Malá hala
čas: 19:30-20:00 Sólista

Poznámky: Skupina "A"

Malá hala
čas: 19:30-20:30 Sólista

Poznámky: Skupina "B"

Malá hala
čas: 20:15-21:15 Sólista

Poznámky: Skupina "A"

Sobota 21.1.2023

Malá hala
čas: 7:30-9:00 Orion

Poznámky:

Malá hala
čas: 17:45-18:15 Sólista

Poznámky: Skupina "B"

Malá hala
čas: 18:15-18:45 Sólista

Poznámky: Skupina "A"

Malá hala
čas: 18:30-19:15 Sólista

Poznámky: Skupina "B"

Malá hala
čas: 19:00-19:45 Sólista

Poznámky: Skupina "A"

Malá hala
čas: 19:00-20:00 AVALANCHE

Poznámky:

Malá hala
čas: 20:00-22:00 Polárky

Poznámky:

Malá hala
čas: 20:15-21:15 AVALANCHE

Poznámky:

Neděle 22.1.2023

Malá hala
čas: 6:45-8:15 AVALANCHE

Poznámky:

Malá hala
čas: 14:00-15:30 Kurz

Poznámky: Skupina "A": 14:00 - 14:45

Skupina "B": 14:45 - 15:30

Malá hala
čas: 19:15-20:30 Orion

Poznámky:

Malá hala
čas: 20:45-22:00 Polárky

Poznámky:

Aktuality

  • 19. 2. 2024 6. lekce kurzu bruslení

    6. lekce kurzu se uskuteční v neděli 25.února 2024 od 14:30 hod. v malé hale pardubické entheria areny.

    14:30 - 15:15 hod. ..............Skupina "A" 15:15 - 16:00 hod. ..............Skupina "B"

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.