Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

VI. ročník Malé ceny Hradce Králové

16. ledna 2011

V neděli se uskutečnily krasobruslařské závody v rámci Poháru ČKS - VI. ročník Malé ceny Hradce Králové. I pardubický klub měl v nedalekém Hradci Králové své zastoupení v kategorii nejmladších žaček.

Královehradeckých závodů se zúčastnily pardubické závodnice Adéla Doubravová, Adéla Makarová a Nikola Rychtaříková, které patří do tréninkové skupiny Olgy Holubíkové. Už samotné zařazení všech našich závodnic v jedné věkové kategorii mohlo nabídnout zajímavé drama při "oddílovém" boji o umístění. Nic takového se nestalo a všechny závodnice si tradičně nejen přály navzájem pěkné konečné umístění, ale skvělá pohodová atmosféra byla i v šatně.

Umístění při VI. ročníku Malé ceny Hradce Králové bylo následující:

 

Nejmladší žačky           Pohár ČKS                 DOUBRAVOVÁ Adélka                               2. místo
  RYCHTAŘIKOVÁ Nikolka 5. místo
MAKAROVÁ Adélka 13. místo

Aktuality

  • 12. 11. 2019 7. lekce kurzu bruslení se uskuteční 1.12.2019

    7. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 1. prosince 2019. Přesný čas zahájení lekce bude následovně upřesněn na webových stránkách našeho klubu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.