Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

V Mladé Boleslavi byly dnes testy výkonnosti

3. dubna 2011

Pro některé pardubické závodnice byl dnes další premiérový den v krasobruslařské kariéře, pro další to byla již epizoda spojená s nutností pro budoucnost a účast v závodech. Do malé mladoboleslavské arény odjížděly závodnice Michaela Heřmanová, Nicol a Monika Zyklovy, Denisa Kadlecová, Hana Školoudíková, Tereza Uhlířová a Adéla Doubravová.

Jako první absolvovaly svůj test č. 1 sestry Nicol a Monika Zyklovy společně s Michaelou Heřmanovou a Denisou Kadlecovou. A i když to byly jejich první testy, vůbec to na sobě nedaly znát a absolvovaly test č. 1 všechny pardubické závodnice. O tom, že na test č. 2 jsou Michaela Heřmanová s Denisou Kadlecovou připravené také je doloženo i výsledkovou listinou, protože i zde figurují jejich jména mezi absolventky testu č. 2.

V 15 hodin nastoupily na led Hana Školoudíková a Tereza Uhlířová, které už musely předvádět náročnější prvky. Ale obě závodnice se s tím popraly úspěšně a i ony se mohly zařadit do skupiny úspěšných absolventek dnešních testů.

Test č. 5 přijela do Mladé Boleslavi absolvovat také Adéla Doubravová, která nastoupila na led až v podvečerních hodinách a ani to nemělo vliv na její úspěšné absolvování povinných prvků předepsaných pro testy č. 5.

Aktuality

  • 12. 11. 2019 7. lekce kurzu bruslení se uskuteční 1.12.2019

    7. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 1. prosince 2019. Přesný čas zahájení lekce bude následovně upřesněn na webových stránkách našeho klubu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.