Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Potlesk zaplněné ČEZ Arény za Svět písniček a pohádek

16. prosince 2010

Den D pro pardubický krasobruslařský klub, jednotlivé závodnice a i pro trenérky nastal dnes. Dnes se již v 7 hodin sešli všichni účastníci dnešní show v prostrorách pardubické ČEZ Arény, kde se postupně připravovali na dopolední vystoupení, kterému předcházela ještě jedna zkouška ve velké hale, která tak byla uzavřena pro příchozí.

Po 8 hodině vyjely pardubické závodnice na led, aby ještě před samotným vystoupením stihly rozbruslení a ještě se ladily poslední choreografické prvky. V 9 hodin se již mohli první návštěvníci postupně usazovat na tribny ČEZ Arény tak, aby si mohli zajistit nejlepší výhled na ledovou plochu a tím i na jednotlivé vystupující.

Vzhledem k tomu, že na lední show přijížděly autobusy s žáky základních škol mimo Pardubice, dokonc i z Vysokého Mýta, bylo vzhledem k problémům na silnicích samotný program o několik minut odložen tak, aby i poslední návštěvníci měli možnost shlédnout celý program.

Naši lední show také navštívila i primátorka města Pardubice Štěpánka Fraňková, která svou účast potvrvdila již minulý týden. Jsme si vědomi vytíženosti paní primátorky a o to cenější a váženější je její dnešní návštěva naší revue. A nebyla to pouze návštěva, ale paní primátorka byla přímo účastna lední revue, neboť přímo na ledové ploše odpovídala na otázky moderátorky Majky Schillerové. A vzhledem k předvánočnímu času se rozhovor týkal tohoho svátečního času. Na závěr rozhovoru poděkoval předseda pardubckého klubu Petr Melichar paní primátorce za její návštěvu a předal ji květinu.

Samotná choreografie byla nesmírným zážitkem nejen pro samotné děti, ale také pro jejich doprovod. Zaznamenaly jsme reakce a ohlasy, kdy lední revue vehnala slzy dojetí, uznání a štěstí do očí mnoha návštěvníkům. Do ochozů pardubické ČEZ Arény si našlo cestu téměř 4 000 diváků. Děkujeme za jejich zájem a doufáme, že jsme naplnili jejich očekávání.

Naši lední revue navštívili také zástupci z České Třebové, kteří projevili zájem o stejné vystoupení lední revue, které se uskuteční v lednu.

Chěli bycho tímto poděkovat všem, kteří se podíleli jakýmkoliv způsobem na přípravě a zabezpečení naší lední revue - ať se jedná o přípravu a šití kostýmů, výrobu rekvizit, ale velké dík patří zejména trenérkám a samotným účinkujícím.

FOTOGALERII NAJDETE ZDE.

Aktuality

  • 12. 11. 2019 7. lekce kurzu bruslení se uskuteční 1.12.2019

    7. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 1. prosince 2019. Přesný čas zahájení lekce bude následovně upřesněn na webových stránkách našeho klubu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.