Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Opět dřina na ledě... začali jsme v Nymburku

16. května 2011

A je to tady. Tak jak to bývá v pardubickém klubu zvykem, museli využít možnosti trénování na ledě mimo Pardubice, protože v pardubické ČEZ Aréně není led. Tradičně se poslední 3 květnové a první 4 červnové soboty bude trénovat na zimním stadionu v Nymburku.

Samozřejmě jsme u toho nemohli chybět a nepodělit se alespoň pár fotkami a videem o "to nadšení" našich závodnic, které se dostavily do Nymburka. Pro některé to byla již příprava na nové volné jízdy, některé krasobruslařky testovaly nové brusle.

Mezi ně patří i Káťa Kubištová, která pronesla při cestě ze šatny k ledu krásnou větu, když šla poprvé na nových bruslích na led:" Připadám si vysoká jak přerostlý mamut."

Takže cestou na led bylo veselo, na ledě však si již všichni uvědomovali, že dřina je zpět a je potřeba to brát vážně.

Čas mezi tréninky na ledě využily pardubické svěřenkyně k sledování psích závodů, které se každoročně konají vedle zimního stadionu. Některé si vyzkoušely i překážky, jiní zase otestovali nabídnuté stravování.

 

Aktuality

  • 12. 11. 2019 7. lekce kurzu bruslení se uskuteční 1.12.2019

    7. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 1. prosince 2019. Přesný čas zahájení lekce bude následovně upřesněn na webových stránkách našeho klubu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.