Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Opět dřina na ledě... začali jsme v Nymburku

16. května 2011

A je to tady. Tak jak to bývá v pardubickém klubu zvykem, museli využít možnosti trénování na ledě mimo Pardubice, protože v pardubické ČEZ Aréně není led. Tradičně se poslední 3 květnové a první 4 červnové soboty bude trénovat na zimním stadionu v Nymburku.

Samozřejmě jsme u toho nemohli chybět a nepodělit se alespoň pár fotkami a videem o "to nadšení" našich závodnic, které se dostavily do Nymburka. Pro některé to byla již příprava na nové volné jízdy, některé krasobruslařky testovaly nové brusle.

Mezi ně patří i Káťa Kubištová, která pronesla při cestě ze šatny k ledu krásnou větu, když šla poprvé na nových bruslích na led:" Připadám si vysoká jak přerostlý mamut."

Takže cestou na led bylo veselo, na ledě však si již všichni uvědomovali, že dřina je zpět a je potřeba to brát vážně.

Čas mezi tréninky na ledě využily pardubické svěřenkyně k sledování psích závodů, které se každoročně konají vedle zimního stadionu. Některé si vyzkoušely i překážky, jiní zase otestovali nabídnuté stravování.

 

Aktuality

  • 23. 12. 2019 Zimní kurz bruslení 2020

    Vzhledem k velké vytíženosti ledové plochy na zimním stadiónu se zimní kurz bruslení 2020 neuskuteční. Děkujeme Vám za pochopení.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.