Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Nejen Pardubáci vybírají jméno pro klubového klauna.....

25. února 2011

Blíží se čtvrtek 17. března 2011 a zástupci Krasobruslařského klubu Pardubice připravili pro všechny příznivce pohádek a dětských písní připravit reprízu úspěšné lední revue Svět pohádek a písniček, kterou již mimo pardubické ČEZ Arény viděla i další města Pardubického kraje.

O tom, že tato lední revue je mezi diváky oblíbená svědčí fakt, že ji při třech vystoupeních vidělo téměř 8 000 spokejných diváků. A protože je o reprízu velký zájem, bude lední revue k vidění opět v Pardubicích ve čtvrtek 17. března 2011 od 17 hodin.

Na této akci Krasobruslařský klub Pardubice spolupracuje se společností AFK Sport spol. s r. o. a pro březnovou reprízu jsme pro návštěníky připravili jedno malé překvapení, u kterého chceme požádat o pomoc Vás všechny, zejména pak Pardubáky.

A o co se vlastně jedná? Rádi bychom pojmenovali klubového klauna, který se pravidelně účastní těchto ledních revue. Byli bychom rádi, aby případní zájemci, kteří by chtěli pomoci vymyslet jméno pro našeho klauna, aby vymysleli jméno a poslali nám ho prostřednictvím kontaktního formuláře (odkaz je pod tímto článkem) nebo na mail jmenoproklauna@seznam.cz. Pro toho, jehož jméno pro našeho klauna bude vybráno, máme připraveny drobné dárky.

A na závěr bychom chtěli požádat všechny, kteří mají smysl pro humor a dobrou zábavu, aby se připojili k naší výzvě se snahou o vytvoření skvělé atmosféry pro pardubické krasobruslařky, které by mohly jednou zažít podobnou atmosféru jako zažívají pardubičtí hokejisté při domácích zápasech. O této výzvě více na Facebooku zde.

Jméno pro klauna můžete zaslat buď na mail jmenoproklauna@seznam.cz nebo vyplněním elektronického formuláře. Formulář pro zaslání Vašich návrhů jména pro našeho klauna můžete zaslat také prostřednictvím elektronickho formuláře zde.

Aktuality

  • 12. 11. 2019 7. lekce kurzu bruslení se uskuteční 1.12.2019

    7. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 1. prosince 2019. Přesný čas zahájení lekce bude následovně upřesněn na webových stránkách našeho klubu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.